Psi k adopci

Informace o pejscích, kteří hledají domov.

Respektujeme povahu každého pejska

Najdeme zvíře vhodné přesně pro vás

O zvířata se stará vyškolený personál

Pejsci vyhlíží nového majitele

Prohlédněte si katalog s pejsky, kteří momentálně vyhlíží nové majitele. Každý pejsek v našem útulku má své album, kde najdete důležité informace o povaze a dispozicích konkrétního pejska. Pokud se vám některý čtyřnohý kamarád zalíbí, kontaktujte nás.

Joši

kříženec Akita-Inu

Věk
narozen 7.1.2022
Pohlaví
samec
Velikost
27kg

Puclík

kříženec BULL

Věk
1 rok
Pohlaví
samec
Velikost
25kg

MÁRTY

x NO

Věk
5 let
Pohlaví
pes
Velikost
velká

Buddy

kříženec

Věk
10 měsíců
Pohlaví
pes
Velikost
20 kg

DON

rotvajler

Věk
narozen 2015
Pohlaví
PES
Velikost
40 kg

PAULO

kříženec pitbull

Věk
narozen cca 2016
Pohlaví
pes
Velikost
22 kg

XARA

kříženka německého ovčáka

Věk
narozena cca 2015
Pohlaví
fena
Velikost
25 kg

Záleží nám na tom, aby se náš svěřenec dostal do dobrých rukou.

Podmínkou pro osvojení pejska
je osobní návštěva.

Personál útulku se bude zajímat o vaše dispozice
a představy
o ideálním mazlíčkovi.

Podle toho vám pomůžeme vybrat
pejska přesně pro vás
.

Našli jste zde svého oblíbence, ale nemůžete mu poskytnout nový domov?

Přesto nám můžete pomoci. Přijďte se na pejska podívat, vezměte ho na procházku a věnujte mu svůj čas.

Útulek můžete podpořit i finanční částkou zaslanou na účet.

43-9390260297/0100

Pokud chcete podpořit konkrétního svěřence, uveďte do platby variabilní symbol, který naleznete v profilu každého zvířete.

Chcete nám pomoci materiálně?

Pokud nám chcete darovat krmivo, nebo jakékoli chovatelské potřeby (například piškoty, krmení pro štěňata, čistící prostředky, hřebeny, hračky pro chlupáče aj.), buďte si jisti, že vše s nadšením uvítáme a upotřebíme!

Chcete nám pomoci materiálně?

Pokud jste se rozhodli nám darovat krmivo, moc vás prosíme, abyste dbali v první řadě na kvalitu. Pro granule platí, že lepší menší množství kvalitních granulí než velké množství „ošizených“ granulí – tyto granule totiž nedávají pejskům a kočkám potřebné množství vitamínů, zatěžují jim trávicí systém a jejich výživná hodnota je velice nízká! Raději přineste 1 kilo kvalitních granulí než 15 kilo těch nekvalitních. Děkujeme vám za pochopení.

Snažíme se dávat našim čtyřnohým kamarádům to nejlepší!

Granule preferujeme značky – Fitmin, Calibra, Hill’s, Eukanuba, Royal Canin, Brit, Ontario, Carnilove, Taste of the Wild, K-9, Acana

Velmi často máme nedostatek speciálního krmiva převážně pro psy – hypoalergenní granule, gastrointestinální granule a konzervy a granule pro naše seniory. Z pamlsků preferují naši miláčci piškoty, sušené kusy masa, sušené uzené uši, sušené rybičky, žvýkací želatinové kosti všech velikostí – s těmi se nejen dlouho zabaví žvýkáním, ale ještě si čistí zuby. Máte doma starší deky, ručníky, povlečení nebo malé matrace, které už nepoužíváte a nepotřebujete? My je využijeme. My i naši svěřenci budeme moc rádi, když nám tyto věci přinesete čisté či vyprané.
Prosíme NE péřové deky! Občas máme jedince, jenž se podobají demoliční četě, a pak je všude peří. Našli jste doma staré obojky, vodítka, košíky, pelíšky a hračky? Vše se nám hodí, pokud víte, že je nebudete potřebovat, budeme moc rádi, pokud nám je věnujete. Dále potřebujeme čisticí prostředky (Jar, Savo, hadry, odpadkové pytle, houbičky, rukavice, desinfekce atd.) Moc se nám hodí odblešovací a odčervovací prostředky, vitamíny, kloubní výživa aj. Dále uvítáme kočkolity a mlíčka pro naše nejmenší kočičky.

Pomoci můžete i zakoupením upomínkových předmětů s naším logem a to přímo v útulku 😊. Můžete si vybrat ze široké nabídky hrnků, kuličkových per, přívěšků, triček a mnoho dalšího. Navštivte nás.

DĚKUJEME VŠEM ZA PODPORU NAŠEHO ÚTULKU!!!