Jmenuji se

PAULO

jsem kříženec pitbull

Jaký je můj příběh?

Vhodný pro

Dům, Byt

Zdravotní stav

dobrý/kastrát

Odchyt

4.2.2021 silnice Tři Bubny – Chrudim

Pohlaví

pes

Věk

narozen cca 2016

Velikost

22 kg

K adopci od

nutno více seznamovacích návštěv

Evidenční číslo

1370

Bude PAULO v dobrých rukou? Na tom nám záleží!

Podmínkou pro osvojení je osobní návštěva budoucího majitele.

Personál útulku se bude zajímat o vaše dispozice a představy o ideálním čtyřnohém kamarádovi.

Když si budete spolu rozumět, můžete si zvířatko odvézt domů.

Kontaktujte nás

Chcete si zvířátko adoptovat?

Paulo byl do útulku přivezen nálezcem 4.2.2021, kdy byl nalezen uvázán a ponechán svému osudu u Chrudimi směr Tři Bubny 😔. Paulo byl psychicky velmi zlomený, fyzicky to také nebyla žádná sláva. Byl vyhublý, s přerostlými drápy, po těle měl ošklivé oděrky…

Sice to pár týdnů trvalo, ale Paulo začal pracovníkům pomalu důvěřovat a dělá obrovské pokroky!

Z nevyrovnaného pejska, který absolutně nedůvěřoval lidské bytosti, celý den jen seděl a vrčel na nás přes mříž, se postupně stává přátelský pes. Chodí na procházky, mazlí se a lidskou společnost si vyloženě vynucuje 🙂. Je ale pořád nutné myslet na to, že pejsek si zažil něco nepěkného 😢 a někdy se vzpomínky na ne příliš hezkou minulost projeví navenek.

Paulo umí být taky pěkná žárlivka! Když k někomu přilne, tak si ho hlídá i před lidmi, ke kterým se zprvu choval přátelsky. Nebojí se dát najevo, když se mu něco nelíbí. Při hře je dost divoký. Pro Paula by byl nejlepší páníček, který má už zkušenosti s plemenem typu bull. Určitě mu nedůvěřujeme ve společnosti dětí ani dalších psů. Ačkoli má Paulo své mouchy, tak se správným – klidným přístupem a zároveň ,,pevnou,, rukou se z něj stane správný parťák na dlouhé výlety a další dobrodružství!

AKTUALIZACE K 26.2.2023: Paulík už nějakou dobu chodí ven na procházky s návštěvníky útulku a s nikým neměl problém. Je to hodný krasavec, který nemá v útulku co dělat. Ano, má své teritoriální mouchy, ale určitě to není nic, co by se nedalo zvládnout a co by mu mělo bránit v adopci. Sice se nehodí do rodiny s malými dětmi, ale jinak by klidně mohl jít do rodiny s dětmi od 12 let výš. Paulo miluje procházky, mazlení, míčky. S ostatními psy je v pohodě, pokud po něm oni nevyjíždí.

Zavolejte nám

734 796 370

Volejte denně 11:00–16:00 kromě úterý

734 796 371

Volejte denně 11:00–16:00 kromě úterý

Navštivte nás

Sečská 809, 537 01 Chrudim

Návštěvní doba denně 11:00–16:00 kromě úterý

Nebo nás kontaktujte pomocí formuláře

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Můžete mě podpořit i finanční částkou zaslanou na účet.

Pokud budete chtít památku na vaši pomoc v nouzi, vyhotovíme vám certifikát s poděkováním a fotkou podporovaného zvířátka. Certifikát posíláme v zalaminované podobě.

PAULO

kříženec pitbull

Číslo účtu:

43-9390260297/0100

PAULO má variabilní symbol:

1370

Do platby prosím uveďte variabilní symbol. Každé zvířátko má svůj vlastní variabilní symbol.

Chcete mi pomoci materiálně?

Pokud chcete darovat krmivo, nebo jakékoli chovatelské potřeby (například piškoty, krmení pro štěňata, čistící prostředky, hřebeny, hračky pro chlupáče aj.), buďte si jisti, že vše s nadšením uvítáme a upotřebíme!

Aktuálně umístění pejsci
a kočičky v našem útulku

Zvířátka je možné navštívit každý den kromě úterý mezi 11:00–16:00 přímo v útulku, což je i hlavní podmínkou osvojení zvířátka!

Servác

Kočka domácí

Věk
2 roky
Pohlaví
Samec
Velikost
3,45 Kg

Barunka

Kočka domácí

Věk
odhadem 4 roky
Pohlaví
Samice
Velikost
2,8 Kg

Máša a Míša

kočka domácí

Věk
7 měs.
Pohlaví
samice
Velikost
kotě

Bufík

kočka domácí

Věk
7 roků
Pohlaví
kocour
Velikost
5.5 kg

Stela

kočka domácí

Věk
1 rok
Pohlaví
samice
Velikost
2,80 kg - odrostlé kotě

Happy

kříženec

Věk
7 let
Pohlaví
samec
Velikost
střední pejsek

Podívejte se na všechny zvířátka k adopci

Chcete nám pomoci materiálně?

Pokud jste se rozhodli nám darovat krmivo, moc vás prosíme, abyste dbali v první řadě na kvalitu. Pro granule platí, že lepší menší množství kvalitních granulí než velké množství „ošizených“ granulí – tyto granule totiž nedávají pejskům a kočkám potřebné množství vitamínů, zatěžují jim trávicí systém a jejich výživná hodnota je velice nízká! Raději přineste 1 kilo kvalitních granulí než 15 kilo těch nekvalitních. Děkujeme vám za pochopení.

Snažíme se dávat našim čtyřnohým kamarádům to nejlepší!

Granule preferujeme značky – Fitmin, Calibra, Hill’s, Eukanuba, Royal Canin, Brit, Ontario, Carnilove, Taste of the Wild, K-9, Acana

Velmi často máme nedostatek speciálního krmiva převážně pro psy – hypoalergenní granule, gastrointestinální granule a konzervy a granule pro naše seniory. Z pamlsků preferují naši miláčci piškoty, sušené kusy masa, sušené uzené uši, sušené rybičky, žvýkací želatinové kosti všech velikostí – s těmi se nejen dlouho zabaví žvýkáním, ale ještě si čistí zuby. Máte doma starší deky, ručníky, povlečení nebo malé matrace, které už nepoužíváte a nepotřebujete? My je využijeme. My i naši svěřenci budeme moc rádi, když nám tyto věci přinesete čisté či vyprané.
Prosíme NE péřové deky! Občas máme jedince, jenž se podobají demoliční četě, a pak je všude peří. Našli jste doma staré obojky, vodítka, košíky, pelíšky a hračky? Vše se nám hodí, pokud víte, že je nebudete potřebovat, budeme moc rádi, pokud nám je věnujete. Dále potřebujeme čisticí prostředky (Jar, Savo, hadry, odpadkové pytle, houbičky, rukavice, desinfekce atd.) Moc se nám hodí odblešovací a odčervovací prostředky, vitamíny, kloubní výživa aj. Dále uvítáme kočkolity a mlíčka pro naše nejmenší kočičky.

Pomoci můžete i zakoupením upomínkových předmětů s naším logem a to přímo v útulku 😊. Můžete si vybrat ze široké nabídky hrnků, kuličkových per, přívěšků, triček a mnoho dalšího. Navštivte nás.

DĚKUJEME VŠEM ZA PODPORU NAŠEHO ÚTULKU!!!