Kočky k adopci

Informace o kočkách, které hledají domov.

Respektujeme unikátní povahu každé kočky

Najdeme zvíře vhodné přesně pro vás

O zvířata se stará vyškolený personál

Kočky vyhlíží nového majitele

Přemýšlíte, že byste dali domov některé z kočiček nebo kocourků? Prohlédněte si katalog – každá kočička v našem útulku má své album, kde najdete důležité informace o povaze a dispozicích zvířete. Pokud si vyberete nového čtyřnohého kamaráda, kontaktujte nás.

Vítěnka

kočka domácí

Věk
5 týdnů
Pohlaví
samice
Velikost
malé kotě

Pája a Jája

kočka domácí

Věk
Pohlaví
samci
Velikost
malá koťata

Mikeš

Kočka domácí

Věk
Pohlaví
Samec
Velikost
1,30Kg

Adolf

kočka domácí

Věk
8 týdnů
Pohlaví
samec
Velikost
malé kotě

Prokop

kočka domácí

Věk
8 týdnů
Pohlaví
samec
Velikost
malé kotě

Waldemar

Kočka domácí

Věk
Pohlaví
Samec
Velikost
850g

Fin

kočka domácí

Věk
6 týdnu
Pohlaví
samec
Velikost
velmi malé kotě

Mourek a Popelka

Kočka domácí

Věk
Pohlaví
Samec, samice
Velikost

Tamara

kočka domácí

Věk
Pohlaví
kočka
Velikost
kotě

Barunka

Kočka domácí

Věk
odhadem 4 roky
Pohlaví
Samice
Velikost
2,8 Kg

Popy

Kočka domácí

Věk
5 týdnů
Pohlaví
Samec
Velikost
Malékotě

Záleží nám na tom, aby se kočka dostala do dobrých rukou.

Podmínkou pro osvojení je osobní návštěva budoucího majitele.

Personál útulku se bude zajímat o vaše dispozice a představy o ideálním čtyřnohém kamarádovi.

Podle toho najdeme zvíře
vhodné přesně pro vás.

Našli jste tady svého oblíbence, ale nemůžete si kočičku pořídit domů?

Přesto nám můžete pomoci. Přijďte se na kočičku podívat a věnujte jí svůj čas.

Útulek můžete podpořit i finanční částkou zaslanou na účet.

43-9390260297/0100

Pokud chcete podpořit konkrétního svěřence, uveďte do platby variabilní symbol, který naleznete v profilu každého zvířete.

Chcete nám pomoci materiálně?

Pokud nám chcete darovat krmivo, nebo jakékoli chovatelské potřeby (například piškoty, krmení pro štěňata, čistící prostředky, hřebeny, hračky pro chlupáče aj.), buďte si jisti, že vše s nadšením uvítáme a upotřebíme!

Chcete nám pomoci materiálně?

Pokud jste se rozhodli nám darovat krmivo, moc vás prosíme, abyste dbali v první řadě na kvalitu. Pro granule platí, že lepší menší množství kvalitních granulí než velké množství „ošizených“ granulí – tyto granule totiž nedávají pejskům a kočkám potřebné množství vitamínů, zatěžují jim trávicí systém a jejich výživná hodnota je velice nízká! Raději přineste 1 kilo kvalitních granulí než 15 kilo těch nekvalitních. Děkujeme vám za pochopení.

Snažíme se dávat našim čtyřnohým kamarádům to nejlepší!

Granule preferujeme značky – Fitmin, Calibra, Hill’s, Eukanuba, Royal Canin, Brit, Ontario, Carnilove, Taste of the Wild, K-9, Acana

Velmi často máme nedostatek speciálního krmiva převážně pro psy – hypoalergenní granule, gastrointestinální granule a konzervy a granule pro naše seniory. Z pamlsků preferují naši miláčci piškoty, sušené kusy masa, sušené uzené uši, sušené rybičky, žvýkací želatinové kosti všech velikostí – s těmi se nejen dlouho zabaví žvýkáním, ale ještě si čistí zuby. Máte doma starší deky, ručníky, povlečení nebo malé matrace, které už nepoužíváte a nepotřebujete? My je využijeme. My i naši svěřenci budeme moc rádi, když nám tyto věci přinesete čisté či vyprané.
Prosíme NE péřové deky! Občas máme jedince, jenž se podobají demoliční četě, a pak je všude peří. Našli jste doma staré obojky, vodítka, košíky, pelíšky a hračky? Vše se nám hodí, pokud víte, že je nebudete potřebovat, budeme moc rádi, pokud nám je věnujete. Dále potřebujeme čisticí prostředky (Jar, Savo, hadry, odpadkové pytle, houbičky, rukavice, desinfekce atd.) Moc se nám hodí odblešovací a odčervovací prostředky, vitamíny, kloubní výživa aj. Dále uvítáme kočkolity a mlíčka pro naše nejmenší kočičky.

Pomoci můžete i zakoupením upomínkových předmětů s naším logem a to přímo v útulku 😊. Můžete si vybrat ze široké nabídky hrnků, kuličkových per, přívěšků, triček a mnoho dalšího. Navštivte nás.

DĚKUJEME VŠEM ZA PODPORU NAŠEHO ÚTULKU!!!