Jmenuji se

Madonna

jsem kočka domácí

Jaký je můj příběh?

KOČIČKU UMISŤUJEME POUZE DO BYTU A JAKO JEDINÁČKA!!!

Dne 16.8.2023 jsme do útulku přijali hned 7 kočiček, které někdo vyhodil do našeho areálu, který sdílíme s Technickými službami Chrudim. Ráno na návštěvu přišly dvě kojící matky s jedním kotětem a jak den plynul skončili jsme na počtu 5 koťat a dvou matek. Nejen že je to nezodpovědné ale také pro kočičky dost nebezpečné – provoz je tu nepřetržitý – od těžkých popelářských aut, přes dodávky po osobní auta. Nějakým zázrakem se nám ale podařilo všechna koťata odchytit i přes jejich plachost. O tom, že se blížila bouře a koťata zmateně vystrašená běhala všude možně ani nemluvě! Takhle opravdu ne! Už teď praskáme ve švech! Útulek se stará o rekordní počet koček – děláme co to jde, ale místa se zdá je stále málo.

Tímto Vám tedy představujeme naše nové svěřence. Bílou kojící maminku Shakiru, druhou kojící maminku Madonnu a jejich koťátka: bílo mouratou Britney, zrzavo bílého Eminema, tříbarevku Rihannu, mouratou Miley a zrzavo bílého Justina.

Koťátka jsou vyplašená a hubená – odhadem 4 týdenní. K adopci budou až dovrší věku 12ti týdnů, Justin je ze staršího vrhu – odhadem 2 měsíční.

Držte nám palce, a pokud byste někdo útulku mohl vypomoci nákupem kočkolitu nebo kotěcích granulí Royal Canin Mother and Kitten, budeme Vám moc vděční!

Vhodný pro

Děti, Dům, Byt, Zahrada

Zdravotní stav

dobrý

Odchyt

útulek

Pohlaví

kočka

Věk

1 rok

Velikost

2,3 kg

K adopci od

víc po telefonické domluvě

Evidenční číslo

1555

Bude Madonna v dobrých rukou? Na tom nám záleží!

Podmínkou pro osvojení je osobní návštěva budoucího majitele.

Personál útulku se bude zajímat o vaše dispozice a představy o ideálním čtyřnohém kamarádovi.

Když si budete spolu rozumět, můžete si zvířatko odvézt domů.

Kontaktujte nás

Chcete si zvířátko adoptovat?

V případě vážného zájmu o zvířátko nám prosím zavolejte.

Zavolejte nám

734 796 370

Volejte denně 9:00–16:00

734 796 371

Volejte denně 9:00–16:00

Navštivte nás

Sečská 809, 537 01 Chrudim

Návštěvní doba denně 11:00–16:00 kromě úterý

Nebo nás kontaktujte pomocí formuláře

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Můžete mě podpořit i finanční částkou zaslanou na účet.

Pokud budete chtít památku na vaši pomoc v nouzi, vyhotovíme vám certifikát s poděkováním a fotkou podporovaného zvířátka. Certifikát posíláme v zalaminované podobě.

Madonna

kočka domácí

Číslo účtu:

43-9390260297/0100

Madonna má variabilní symbol:

1555

Do platby prosím uveďte variabilní symbol. Každé zvířátko má svůj vlastní variabilní symbol.

Chcete mi pomoci materiálně?

Pokud chcete darovat krmivo, nebo jakékoli chovatelské potřeby (například piškoty, krmení pro štěňata, čistící prostředky, hřebeny, hračky pro chlupáče aj.), buďte si jisti, že vše s nadšením uvítáme a upotřebíme!

Aktuálně umístění pejsci
a kočičky v našem útulku

Zvířátka je možné navštívit každý den kromě úterý mezi 11:00–16:00 přímo v útulku, což je i hlavní podmínkou osvojení zvířátka!

Tamara

kočka domácí

Věk
Pohlaví
kočka
Velikost
kotě

Maxmilián

Kočka domácí

Věk
Pohlaví
Kocour
Velikost
0,85 Kg

Maruška

kočka domácí

Věk
3 měsíce
Pohlaví
kočka
Velikost
kotě

Servác

Kočka domácí

Věk
2 roky
Pohlaví
Samec
Velikost
3,45 Kg

Barunka

Kočka domácí

Věk
odhadem 4 roky
Pohlaví
Samice
Velikost
2,8 Kg

Máša a Míša

kočka domácí

Věk
7 měs.
Pohlaví
samice
Velikost
kotě

Podívejte se na všechny zvířátka k adopci

Chcete nám pomoci materiálně?

Pokud jste se rozhodli nám darovat krmivo, moc vás prosíme, abyste dbali v první řadě na kvalitu. Pro granule platí, že lepší menší množství kvalitních granulí než velké množství „ošizených“ granulí – tyto granule totiž nedávají pejskům a kočkám potřebné množství vitamínů, zatěžují jim trávicí systém a jejich výživná hodnota je velice nízká! Raději přineste 1 kilo kvalitních granulí než 15 kilo těch nekvalitních. Děkujeme vám za pochopení.

Snažíme se dávat našim čtyřnohým kamarádům to nejlepší!

Granule preferujeme značky – Fitmin, Calibra, Hill’s, Eukanuba, Royal Canin, Brit, Ontario, Carnilove, Taste of the Wild, K-9, Acana

Velmi často máme nedostatek speciálního krmiva převážně pro psy – hypoalergenní granule, gastrointestinální granule a konzervy a granule pro naše seniory. Z pamlsků preferují naši miláčci piškoty, sušené kusy masa, sušené uzené uši, sušené rybičky, žvýkací želatinové kosti všech velikostí – s těmi se nejen dlouho zabaví žvýkáním, ale ještě si čistí zuby. Máte doma starší deky, ručníky, povlečení nebo malé matrace, které už nepoužíváte a nepotřebujete? My je využijeme. My i naši svěřenci budeme moc rádi, když nám tyto věci přinesete čisté či vyprané.
Prosíme NE péřové deky! Občas máme jedince, jenž se podobají demoliční četě, a pak je všude peří. Našli jste doma staré obojky, vodítka, košíky, pelíšky a hračky? Vše se nám hodí, pokud víte, že je nebudete potřebovat, budeme moc rádi, pokud nám je věnujete. Dále potřebujeme čisticí prostředky (Jar, Savo, hadry, odpadkové pytle, houbičky, rukavice, desinfekce atd.) Moc se nám hodí odblešovací a odčervovací prostředky, vitamíny, kloubní výživa aj. Dále uvítáme kočkolity a mlíčka pro naše nejmenší kočičky.

Pomoci můžete i zakoupením upomínkových předmětů s naším logem a to přímo v útulku 😊. Můžete si vybrat ze široké nabídky hrnků, kuličkových per, přívěšků, triček a mnoho dalšího. Navštivte nás.

DĚKUJEME VŠEM ZA PODPORU NAŠEHO ÚTULKU!!!