Jmenuji se

Shakira

jsem kočka domácí

Jaký je můj příběh?

Na holčičku se štěstí usmálo a dne 27.1.2024 odjela do nového domova.

KOČIČKU UMISŤUJEME POUZE DO BYTU A JAKO JEDINÁČKA!!!

Dne 16.8.2023 jsme do útulku přijali hned 7 kočiček, které někdo vyhodil do našeho areálu, který sdílíme s Technickými službami Chrudim. Ráno na návštěvu přišly dvě kojící matky s jedním kotětem a jak den plynul skončili jsme na počtu 5 koťat a dvou matek. Nejen že je to nezodpovědné ale také pro kočičky dost nebezpečné – provoz je tu nepřetržitý – od těžkých popelářských aut, přes dodávky po osobní auta. Nějakým zázrakem se nám ale podařilo všechna koťata odchytit i přes jejich plachost. O tom, že se blížila bouře a koťata zmateně vystrašená běhala všude možně ani nemluvě! Takhle opravdu ne! Už teď praskáme ve švech! Útulek se stará o rekordní počet koček – děláme co to jde, ale místa se zdá je stále málo.

Tímto Vám tedy představujeme naše nové svěřence. Bílou kojící maminku Shakiru, druhou kojící maminku Madonnu a jejich koťátka: bílo mouratou Britney, zrzavo bílého Eminema, tříbarevku Rihannu, mouratou Miley a zrzavo bílého Justina.

Koťátka jsou vyplašená a hubená – odhadem 4 týdenní. K adopci budou až dovrší věku 12ti týdnů, Justin je ze staršího vrhu – odhadem 2 měsíční.

Držte nám palce, a pokud byste někdo útulku mohl vypomoci nákupem kočkolitu nebo kotěcích granulí Royal Canin Mother and Kitten, budeme Vám moc vděční!

Vhodný pro

Děti, Jiná zvířata, Dům, Byt, Zahrada

Zdravotní stav

Dobrý

Odchyt

útulek

Pohlaví

kočka

Věk

1 rok

Velikost

2,40 Kg

Aktuálně umístění pejsci
a kočičky v našem útulku

Zvířátka je možné navštívit každý den kromě úterý mezi 11:00–16:00 přímo v útulku, což je i hlavní podmínkou osvojení zvířátka!

Tamara

kočka domácí

Věk
Pohlaví
kočka
Velikost
kotě

Maxmilián

Kočka domácí

Věk
Pohlaví
Kocour
Velikost
0,85 Kg

Maruška

kočka domácí

Věk
3 měsíce
Pohlaví
kočka
Velikost
kotě

Servác

Kočka domácí

Věk
2 roky
Pohlaví
Samec
Velikost
3,45 Kg

Barunka

Kočka domácí

Věk
odhadem 4 roky
Pohlaví
Samice
Velikost
2,8 Kg

Máša a Míša

kočka domácí

Věk
7 měs.
Pohlaví
samice
Velikost
kotě

Podívejte se na všechny zvířátka k adopci