Jmenuji se

BUENO

jsem Americký stafordšírský teriér?

Jaký je můj příběh?

REZERVACE!!!

Bueno odjel do nového domova dne 22.4.2022

AKTUALIZACE 26.3.2022: Pejsek už zvládá chůzi na vodítku bez košíku! Povel pusť stále trénujeme a už ho z větší části zvládá, bohužel se občas ještě dostane do amoku, kdy vodítko cupuje a nechce ho pustit. Rukávy ho už nezajímají :). Pejsek dělá obrovské pokroky a z divokého nevychovaného ťulpase se stává příjemný společník, který potřebuje jen dodržovat jasně vytyčená pravidla a něčí pozornost.

Pejsek Bueno, byl do útulku dovezen nálezcem dne 28.1.2022. Údajně byl odchycen předchozího dne za Chrudimí směrem k lesům Podhůra. Bueno je zatím vykulený z nového prostředí, ale jeví se vůči lidem přátelsky. Je čipovaný, čip však neregistrovaný. Velkým poznávacím znamením je kupírovaný ocas 🤔. Zatím nezvládá chůzi na vodítku, vodítko cupuje a je velice divoký. Bohužel nezná povel „pusť“, takže vodítko pouští, až když se mu zachce. Taky občas chytne za rukáv a občas u toho bohužel nechtěně chytne i ruku – což ale nemyslí zle. Myslí si, že si hraje. S pejskem budeme pracovat a více informací budeme postupně přidávat. Pokud máte o pejska zájem neváhejte nás kontaktovat!

Vhodný pro

Zdravotní stav

dobrý

Odchyt

Chrudim směr Podhůra

Pohlaví

pes

Věk

narozen cca 2020

Velikost

26 kg

Aktuálně umístění pejsci
a kočičky v našem útulku

Zvířátka je možné navštívit každý den kromě úterý mezi 11:00–16:00 přímo v útulku, což je i hlavní podmínkou osvojení zvířátka!

Tamara

kočka domácí

Věk
Pohlaví
kočka
Velikost
kotě

Maxmilián

Kočka domácí

Věk
Pohlaví
Kocour
Velikost
0,85 Kg

Maruška

kočka domácí

Věk
3 měsíce
Pohlaví
kočka
Velikost
kotě

Servác

Kočka domácí

Věk
2 roky
Pohlaví
Samec
Velikost
3,45 Kg

Barunka

Kočka domácí

Věk
odhadem 4 roky
Pohlaví
Samice
Velikost
2,8 Kg

Máša a Míša

kočka domácí

Věk
7 měs.
Pohlaví
samice
Velikost
kotě

Podívejte se na všechny zvířátka k adopci