Filip

Kocourek byl dovezen městskou policií večer 29.9.2022. Je velice mazlivý a zvyklý na lidi, má na sobě zebrovaný šedo bílý obojek. Kocourek někomu určitě patří, a tak doufáme, že se brzy vrátí majiteli.

Ťapinka

Ťapinka se našla spolu se svojé ségrou pacičkou na trzích v Rosicích. Maličká je hubená, ale je velmi mazlivá a kontaktní.

Pacička

Pacička přišla do útulku spolu se svojí ségrou Ťapinkou. Pacička má poraněnou přední pravou packu, podle ní také dostala své jméno. Ačkoli má probléms nožičkou, je jinak veselá a mazlivá. Kočičky někdo nechal na trzích v Rosicích 🙁

Alžběta

REZERVACE! Alžběta byla spolu se ségrou Danou přijata do útulku dne 23.9.2022. Holčičky trpí průjmíkem, ale snad se dají brzy do kupy.

Diana

REZERVACE! Diana byla spolu se ségrou Alžbětou přijata do útulku dne 23.9.2022. Holčičky trpí průjmíkem, ale snad se dají brzy do kupy.

MÁRTY

Márty byl k nám přivezen městskou policií

Zipp

Našel domov dne 13.9.2022 REZERVACE! Zipp je maličké štěňátko, plné života 🙂

LUNA

Dnes k nám do útulku bylo přivezeno kotě jménem Luna.

LENY

Leny k nám byla přivezena s poraněnou pánvý městskou policií

Buddy

Pejsek je temperamentní, potřebuje pořádný výcvik. Nemá rád děti. Trochu válčíme se stravováním. Je to pravděpodobně kříženec pitbulla a basenjiho, takže opravdu komplikovaná povaha – tito psi mají tendence přilnout jen k jednomu pánu, kterého hlídají zuby nehty. Před adopcí budeme vyžadovat několik návštěv v útulku!