Pavla

Kočičku Pavlu našla nálezkyně v zahrádkářské kolonii v zuboženém stavu. O kočičku se krásně postarala – jak finančně tak i zdravotně a poté nám ji předala do péče.

Panthea

Kočičku je velmi hodná a mazlivá. REZERVACE!

Sunny

Adopce 1.2.2023 Sunny je jediné koťátko Ziny, které se dočkalo šťastného konce. Hned další den po akutním císařském řezu se Sunny dostala pod náhradní maminku, která ji kojila a starala se o ni i jejího brášku jako o vlastní. Bohužel kocourek neměl to štěstí a nezvládl to. Nicméně Sunny krásně prospívá a roste jako z vody. Je v rezervaci.

Sobík

Sobík našel nový domov dne 1.2.2023 Malé koťátko jsme přijali dne 13.1.2023. Brouček způsobil při odchytu docela rozruch – pohyboval se po silnici v okolí nemocnice Chrudim, kde zastavil dopravu, vlezl do motoru hasičům i nálezcům. Kočičák dostal jméno sobík a my se mu teď snažíme vysvětlit, že se nemusí bát lidí.

Agáta

Odrostlé štěně bylo nalezeno dne 13.1.2023 v okolí obchodu Tesco V Chrudimi. Holčička je moc hodná, mazlivá – prostě boží. Bohužel jí trápí její očička, ale ty léčíme a určitě se dá brzy dokupy.

Dora

Dora odjela do nového domova. Dora byla do útulku přivezena nálezci.

Šíma

Šíma odjel do nového domova dne 25.1.2023 Rezervace! Zraněného Šímu k nám 22.12.2022. dovezla městská policie.

Zina

Kočička našla nový domov dne 10.1.2023 Dne 29.11.2022 jsme do útulku přijali kočičku od městské policie, která porodila jedno mrtvé kotě a dvě koťata ji zůstala uvnitř. Naštěstí se nám podařilo kočičku urychleně dostat na veterinární kliniku, kde proběhl akutní císařský řez. Kočička se pomalu vzpamatovává. Bohužel o svá dvě miminka nejeví žádný zájem. O drobečky se staráme […]

René

Kocourek René nás bohužel dne 11.12.2022 opustil. Bojoval s nemocí a svůj boj naneštěstí prohrál. Na Reného budeme s láskou vzpomínat. Takhle hodného kocoura jsme tu dlouho neměli. Teď už ho nic netrápí. Moc nás to mrzí, broučku. Byl jsi opravdu skvělý společník i v tvých nejtěžších časech. Chybíš nám Dne 28.11.2022 jsme do útulku přijali kocourka Reného. Kocourek k nám […]

Preclík

Kocourek byl nalezený dne 23.11.2022 v okolí Lidlu v Chrudimi. Preclík je hubený a nastydlý. Byl špinavý a plný blech a svrabu. Naštěstí je už u nás v péči a snad se dá brzy do kupy.