Naším patronem je LáÄŹa Hron
 popis loga

Pane můj....
říká se, že jsem nejlepší přítel člověka.
Je to pravda.
Dělám pro tebe všechno, co mohu a umím a uctívám tě jako boha.
V mých očích můžeš číst důvěru a lásku.
Snažím se vracet Ti dobro,
které mi poskytuješ.
Stárnu vedle Tebe a Tvých dětí, hlídám Ti dům, vodím nevidomé, tahám sáně, zachraŘuji lidi v troskách a lavinách, pomáhám dopadnout zločince, bavím lidi v manéžích cirkusů, pro Tvé zdraví snáším kruté bolesti
v pokusných laboratořích.
Milionkrát zavrtím ocáskem,
abych Ti poděkoval za péči,
abych Tě přivítal doma a dal Ti najevo radost.
I kdyby Tě všichni opustili,
já s Tebou zůstanu až do smrti.
Prosím Tě, pane, abys mě ani Ty neopouštěl a nechal mě u sebe dožít ten můj psí život.
Budu Ti za to vděčný a věrný jako nikdo na celém světě.

Vzpomínáme s láskou

Každý z nás máme vyšší mocí přidělenou délku našeho života. Máme ji my, stejně jako ji mají pejsci a kočičky. Tato stránka patří chlupáčkům, kteří naposledy vydechli v našem útulku a odešli za Duhový most.

Broučci, vzpomínáme na Vás a věříme, že Za Duhovým mostem je Vám krásně, že Vás nic nebolí, že máte spoustu nových kamarádů a že jste šťastní.. Věříme, že na nás shora koukáte a dodáváte nám sílu, abychom mohli dále pomáhat a aby nás lidská krutost nadobro nezlomila..

Moc nám chybíte…

Jméno: Aur
Na rozloučenou: Se slzami v očích píšeme, že za duhový most odešel dne 7.11.2014 kocourek Aur :(. Kocourek byl včera velmi apatický, přestal přijímat potravu a proto byl odvezen na veterinární kliniku. Bohužel i přes snahu všech zemřel :(((.

Zobrazi fotografii

Jméno: Jedna ( ev.č. 670 )
Na rozloučenou: Třetí koťátko ( ev.č. 670 ) se také nedokázalo srovnat se svým osudem a odešlo za duhový most odpoledne dne 31.10.2014 :((.

Zobrazi fotografii

Jméno: Dva (ev.č. 671)
Na rozloučenou: Bohužel i druhé koťátko (ev.č. 671) odešlo dnes v noci 30.10.2014 za duhový most :((. Moc nás to mrzí :(.

Zobrazi fotografii

Jméno: Tři ev.č. 672
Na rozloučenou: S lítostí Vám musíme oznámit, že koťátko (ev.č. 672) svůj boj o život prohrálo. I přes naši snahu a dokrmování umělou výživou, nejmenší kočička zemřela v noci 29.10.2014 :((. Její sourozenci se mají prozatím čile k světu, držte nám palečky.

Zobrazi fotografii

Jméno: Dědek
Na rozloučenou: †S lítostí oznamujeme, že kocourek vedený pod jménem Dědek se nedožil večera. Dne 21.7.2014 usnul a odešel navždy za duhový most :(.†

Zobrazi fotografii

Jméno: Kuliferda
Na rozloučenou: † Dne 8.6.2014 po příchodu do práce nás čekala velmi smutná událost. Kocourek Kuliferda od kočičky Prskavky byl nalezen mrtvý. Odešel v noci za duhový most. Věříme, že jej nic netrápí :(( . †

Zobrazi fotografii

Jméno: Devon
Na rozloučenou: † I přes veškerou snahu veterinární lékařky útulku, bohužel i kocourek Devon dne 6.12.2013 odešel za duhový most :((. †

Zobrazi fotografii