Naším patronem je Láďa Hron
Psí modlitba

Pane můj....
říká se, že jsem nejlepší přítel člověka. Je to pravda. Dělám pro tebe všechno, co mohu a umím a uctívám tě jako boha. V mých očích můžeš číst důvěru a lásku. Snažím se vracet Ti dobro, které mi poskytuješ. Stárnu vedle Tebe a Tvých dětí, hlídám Ti dům, vodím nevidomé, tahám sáně, zachraňuji lidi v troskách a lavinách, pomáhám dopadnout zločince, bavím lidi v manéžích cirkusů, pro Tvé zdraví snáším kruté bolesti v pokusných laboratořích. Milionkrát zavrtím ocáskem, abych Ti poděkoval za péči, abych Tě přivítal doma a dal Ti najevo radost. I kdyby Tě všichni opustili, já s Tebou zůstanu až do smrti. Prosím Tě, pane, abys mě ani Ty neopouštěl a nechal mě u sebe dožít ten můj psí život. Budu Ti za to vděčný a věrný jako nikdo na celém světě.

Vzpomínáme s láskou

Každý z nás máme vyšší mocí přidělenou délku našeho života. Máme ji my, stejně jako ji mají pejsci a kočičky. Tato stránka patří chlupáčkům, kteří naposledy vydechli v našem útulku a odešli za Duhový most.

Broučci, vzpomínáme na Vás a věříme, že Za Duhovým mostem je Vám krásně, že Vás nic nebolí, že máte spoustu nových kamarádů a že jste šťastní.. Věříme, že na nás shora koukáte a dodáváte nám sílu, abychom mohli dále pomáhat a aby nás lidská krutost nadobro nezlomila..

Moc nám chybíte…

Jméno: Bohunka
Na rozloučenou: R.I.P. broučku. Kočička Bohunka byla dne 22.11.2019 bohužel nalezena v kotci mrtvá. Veterinární lékařkou bude provedena pitva. Moc nás to mrzí :(.

Zobrazi fotografii

Jméno: Erik
Na rozloučenou: †S lítostí musíme oznámit, že zdravotní stav kocourka Erika se natolik zhoršil, že byl nutný jeho odchod za duhový most. Dne 8.11.2019 byla provedena eutanázie z důvodu akutního zhoršení zdravotního stavu – výhřez střeva s následným septickým stavem organismu. Moc nás to mrzí :(.†

Zobrazi fotografii

Jméno: Mžoura
Na rozloučenou: S lítostí a zármutkem v srdci oznamujeme, že nás kocourek Mžoura dne 20.10.2018 opustil :(

Zobrazi fotografii

Jméno: Oliver
Na rozloučenou: Kocourek Oliver i přes veškerou snahu odešel za duhový most dne 14.10.2019 :( . Je nám to moc líto.

Zobrazi fotografii

Jméno: kotě
Na rozloučenou: S lítostí v srdci oznamujeme, že koťátko nás opustilo včera večer a odešlo za duhový most pro celkové selhání organismu i přes včasný zásah veterinárního lékaře. :(

Zobrazi fotografii

Jméno: Sobík
Na rozloučenou: S lítostí oznamujeme, že koťátko Sobík vzhledem k celkovému zdravotnímu stavu odešlo za duhový most :( na celkové selhání organismu i přes včasný zásah veterinárního lékaře.

Zobrazi fotografii

Jméno: Popelka
Na rozloučenou: Odchyt dne: 22.11.2018
Místo odchytu: Chrudim, ul. Václavská
Zdravotní stav: zraněná
Pohlaví: kočka
Charakteristika zvířete: kotě

K adopci (pokud se nepřihlásí majitel) od – Zatím není k adopci

Pro více informací volejte na tel. 734 796 370, 734 796 371, nebo přijďte Popelku osobně navštívit do útulku. :)


Kočička je ve vážném zdravotním stavu, hned po přijetí byla hospitalizována na veterině. Nyní už je v útulku, nicméně vyhráno rozhodně nemá a budeme doufat, že zabojuje a vyhraje. Rozhodující pro ní bude zřejmě tento víkend (24. - 25. 11.). Držte nám palečky.

Zobrazi fotografii