Naším patronem je Láďa Hron
Psí modlitba

Pane můj....
říká se, že jsem nejlepší přítel člověka. Je to pravda. Dělám pro tebe všechno, co mohu a umím a uctívám tě jako boha. V mých očích můžeš číst důvěru a lásku. Snažím se vracet Ti dobro, které mi poskytuješ. Stárnu vedle Tebe a Tvých dětí, hlídám Ti dům, vodím nevidomé, tahám sáně, zachraňuji lidi v troskách a lavinách, pomáhám dopadnout zločince, bavím lidi v manéžích cirkusů, pro Tvé zdraví snáším kruté bolesti v pokusných laboratořích. Milionkrát zavrtím ocáskem, abych Ti poděkoval za péči, abych Tě přivítal doma a dal Ti najevo radost. I kdyby Tě všichni opustili, já s Tebou zůstanu až do smrti. Prosím Tě, pane, abys mě ani Ty neopouštěl a nechal mě u sebe dožít ten můj psí život. Budu Ti za to vděčný a věrný jako nikdo na celém světě.

Vzpomínáme s láskou

Každý z nás máme vyšší mocí přidělenou délku našeho života. Máme ji my, stejně jako ji mají pejsci a kočičky. Tato stránka patří chlupáčkům, kteří naposledy vydechli v našem útulku a odešli za Duhový most.

Broučci, vzpomínáme na Vás a věříme, že Za Duhovým mostem je Vám krásně, že Vás nic nebolí, že máte spoustu nových kamarádů a že jste šťastní.. Věříme, že na nás shora koukáte a dodáváte nám sílu, abychom mohli dále pomáhat a aby nás lidská krutost nadobro nezlomila..

Moc nám chybíte…

Jméno: Oliver
Na rozloučenou: Kocourek Oliver i přes veškerou snahu odešel za duhový most dne 14.10.2019 :( . Je nám to moc líto.

Zobrazi fotografii

Jméno: kotě
Na rozloučenou: S lítostí v srdci oznamujeme, že koťátko nás opustilo včera večer a odešlo za duhový most pro celkové selhání organismu i přes včasný zásah veterinárního lékaře. :(

Zobrazi fotografii

Jméno: Sobík
Na rozloučenou: S lítostí oznamujeme, že koťátko Sobík vzhledem k celkovému zdravotnímu stavu odešlo za duhový most :( na celkové selhání organismu i přes včasný zásah veterinárního lékaře.

Zobrazi fotografii

Jméno: Popelka
Na rozloučenou: Odchyt dne: 22.11.2018
Místo odchytu: Chrudim, ul. Václavská
Zdravotní stav: zraněná
Pohlaví: kočka
Charakteristika zvířete: kotě

K adopci (pokud se nepřihlásí majitel) od – Zatím není k adopci

Pro více informací volejte na tel. 734 796 370, 734 796 371, nebo přijďte Popelku osobně navštívit do útulku. :)


Kočička je ve vážném zdravotním stavu, hned po přijetí byla hospitalizována na veterině. Nyní už je v útulku, nicméně vyhráno rozhodně nemá a budeme doufat, že zabojuje a vyhraje. Rozhodující pro ní bude zřejmě tento víkend (24. - 25. 11.). Držte nám palečky.

Zobrazi fotografii

Jméno: Chicky
Na rozloučenou: † S lítostí oznamujeme, že dne 3.10. 2018 byl po autoúrazu neslučitelným se životem uspán odhadem pětiletý nekastrovaný kocour jménem Chicky. Moc nás to mrzí, ale věříme, že pro Chickiho to bylo vysvobození a našel svůj klid :(. †

Zobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografii

Jméno: Ágnes
Na rozloučenou: Kočička Ágnes nás dne 8.9.2018 opustila a navždy odešla za duhový most :(. Moc nás to mrzí :( Pitvou byla prokázána trombóza zadní duté žíly s následnou embólií (kardiovaskulární selhání)

Zobrazi fotografii

Jméno: Semtex
Na rozloučenou: S velkým zármutkem musíme oznámit, že za duhový most odešel dne 23.3.2018 kocourek Semtex. :-( Kocourek přišel ve špatném stavu, následně byl převezen na veterinární kliniku k ošetřování, bohužel důvodem úmrtí je dle rozborů otrava kocourka a Semtex svůj boj přes veškerou péči prohrál. Moc nás to mrzí. :-(

Zobrazi fotografii