Naším patronem je Láďa Hron
Psí modlitba

Pane můj....
říká se, že jsem nejlepší přítel člověka. Je to pravda. Dělám pro tebe všechno, co mohu a umím a uctívám tě jako boha. V mých očích můžeš číst důvěru a lásku. Snažím se vracet Ti dobro, které mi poskytuješ. Stárnu vedle Tebe a Tvých dětí, hlídám Ti dům, vodím nevidomé, tahám sáně, zachraňuji lidi v troskách a lavinách, pomáhám dopadnout zločince, bavím lidi v manéžích cirkusů, pro Tvé zdraví snáším kruté bolesti v pokusných laboratořích. Milionkrát zavrtím ocáskem, abych Ti poděkoval za péči, abych Tě přivítal doma a dal Ti najevo radost. I kdyby Tě všichni opustili, já s Tebou zůstanu až do smrti. Prosím Tě, pane, abys mě ani Ty neopouštěl a nechal mě u sebe dožít ten můj psí život. Budu Ti za to vděčný a věrný jako nikdo na celém světě.

Napsali nám noví majitelé

Při naší smutné práci, kde se setkáváme s lidskou bezohledností, která nás nikdy nepřestane překvapovat a navždy zůstane neomezená, jsme šťastni za každou dobrou zprávu.

Ty nejlepší zprávy pro nás jsou, když nám píšou noví majitelé a jsou šťastní, že si vzali pejska z útulku. My jsme šťastni, že jsou šťastni majitelé i naši bývalí svěřenci!

Máte od nás pejska nebo kočičku?

Napište nám o nich, napište nám, jak se pejsek či kočička má, pošlete nám fotky veselých tvářiček!

Každým hezkým příběhem nám dáváte sílu, abychom získali další a další energii pro to, co děláme!

I my potřebujeme slyšet něco dobrého a moc nás potěší, když dostaneme zpětnou vazbu a tím budeme vědět, že naše práce má smysl a pomáhá!

Příběhy a fotky nám posílejte na email, poštou nebo je můžete donést přímo na Útulek Chrudim. Potřebné kontakty jsou k nalezení zde

Moc Vám děkujeme za každou dobrou zprávu!!

Jméno: Jackie a její první noc u Dáši a celé rodinky
Zpráva z nového domova: Dobré ráno Ivanko , posílám jen krátké info jaká byla první noc s Jackii
Večer s námi koukala na televizi pěkně uprostřed na gauči Poslední čurání v 23.00 a pak hurá spinkat. Jackie je neuvěřitelná ,spinkala krásně celou noc s námi a s medvědem. Spinkala ve svém pelíčku vedle nás a spinkala vzorně celou noc bez knourání a čehokoliv jiného. Do postele jsme se jí báli dát protože ji máme hodně vysokou a kdyby skočila v noci dolů na plovoucí podlahu, tak by se jí to mohlo podsmeknout a báli jsme se o operovanou tapičku. Ale ráno pochopitelně do postele hned hupsla a všechny nás řádně oblízala. Ráno jsem s ní šla na zahradu po páté a vzorně se hned vyčurala a vykakala. A pozor má v sobě holka i ochranitelský pudy ,byla ještě tma a sousedka vedle nás šla do práce , Jackie mi stála u nohy a hned začala vrčet. Jinak se nehne od mé nohy , když jdu na záchod, do kuchyně ,ven ,kamkoliv.............. Ostatní na ní volají , ale jak jsem kousek od ní já , mám jí pořád u nohy a volání neslyší . Je to taky mlsounek vše jí moc chutná ,ráno posnídala trošku vlažného mlíčka , piškotky a granulky a v poledne jí čekají masové kapsičky pro štěnátka. Už ráno si pamatovala kde piškotky jsou a hned mi dala vědět, že by si jeden dala Tak se mějte zatím pěkně posílám pár foteček ranních z postele ,večer zase napíšu
Dáša

Zobrazi fotografiiZobrazi fotografii

Jméno: Dáša Petreje Mičulková - nová rodina JACKIE
Zpráva z nového domova: Dobrý večer Ivanko,

píši Vám a posílám fotečky jak jsem slíbila ( aby jste měla i co vložit na facebook pro Jacki fanoušky a kamarády a slečnu Kamilu, které patří obrovský dík a pozvání kdyby chtěla at se u nás klidně staví podívat :-)

Tak popořadě Jackii jsme si odvezli do zverimexu kde jsme jí vybrali na míru popruhy, vodítko, mističky a pás do auta :-) + přikoupili různé dobrůtky. Pan majitel byl moc milej a když slyšel , že je Jackie z útulku daroval jí kost a velké balení výživy na klouby. Cestou k autu už šla Jackie na vodítku , aby se trošku provětrala a hurá domů. No kdybych nevěděla, že má tolik trápení za sebou, řekla bych , že je to štastná fenečka. Zahradu prozkoumala a pak se vydala dovnitř, beze strachu prošmejdila všechny místnosti, prozkoumala botník, pohotově sebrala našemu Filípkovi ze země spadlý dudlík a prchala ,moc se jí líbil :-).

Po prohlídce spodního patra šla nahoru kde hned hupsla do postele , jsme nestihli ani mrknout . Skamarádila se s dětmi ( Luckou 11, Matějem 10 a Filípkem10 měsíců). Všechny si nás taky důležité oblízala a podravila sousedy.

Teď leží s námi přitulená ke svému medvídkovi. Napapaná a nabumbaná a hlavně plná dojmů. Mějte se krásně a zítra zase napíši jaká byla první noc

Hezký večer Dáša s rodinkou

Zobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografii