Naším patronem je Láďa Hron
Psí modlitba

Pane můj....
říká se, že jsem nejlepší přítel člověka. Je to pravda. Dělám pro tebe všechno, co mohu a umím a uctívám tě jako boha. V mých očích můžeš číst důvěru a lásku. Snažím se vracet Ti dobro, které mi poskytuješ. Stárnu vedle Tebe a Tvých dětí, hlídám Ti dům, vodím nevidomé, tahám sáně, zachraňuji lidi v troskách a lavinách, pomáhám dopadnout zločince, bavím lidi v manéžích cirkusů, pro Tvé zdraví snáším kruté bolesti v pokusných laboratořích. Milionkrát zavrtím ocáskem, abych Ti poděkoval za péči, abych Tě přivítal doma a dal Ti najevo radost. I kdyby Tě všichni opustili, já s Tebou zůstanu až do smrti. Prosím Tě, pane, abys mě ani Ty neopouštěl a nechal mě u sebe dožít ten můj psí život. Budu Ti za to vděčný a věrný jako nikdo na celém světě.

Napsali nám noví majitelé

Při naší smutné práci, kde se setkáváme s lidskou bezohledností, která nás nikdy nepřestane překvapovat a navždy zůstane neomezená, jsme šťastni za každou dobrou zprávu.

Ty nejlepší zprávy pro nás jsou, když nám píšou noví majitelé a jsou šťastní, že si vzali pejska z útulku. My jsme šťastni, že jsou šťastni majitelé i naši bývalí svěřenci!

Máte od nás pejska nebo kočičku?

Napište nám o nich, napište nám, jak se pejsek či kočička má, pošlete nám fotky veselých tvářiček!

Každým hezkým příběhem nám dáváte sílu, abychom získali další a další energii pro to, co děláme!

I my potřebujeme slyšet něco dobrého a moc nás potěší, když dostaneme zpětnou vazbu a tím budeme vědět, že naše práce má smysl a pomáhá!

Příběhy a fotky nám posílejte na email, poštou nebo je můžete donést přímo na Útulek Chrudim. Potřebné kontakty jsou k nalezení zde

Moc Vám děkujeme za každou dobrou zprávu!!

Jméno: Hetty
Zpráva z nového domova: Dobrý den, tady posíláme pár fotek naší Hettynky:).

Zobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografii

Jméno: Ruby
Zpráva z nového domova: Dobrý den,
v příloze posílám pár fotek našeho miláčka. Velmi rychle si zvykla u nás doma, celou noc pěkně spinkala a neudělala ani loužičku. S Fidouškem se sblížili v prvních momentech. Je neuvěřitelné, kolik štěstí a radosti dokáží darovat tak maličcí tvorové...:-). Chtěla bych Vám touto cestou ještě jednou mockrát poděkovat, že nám bylo umožněno si toto štěstí odvézt k nám domů.
Přeji krásný den a ať všichni pejsci najdou nový a spokojený domov. M. Čížkovská

Zobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografii

Jméno: Hetty
Zpráva z nového domova: Z nového domova od Moniky Suchanové

Hettynka je v pořádku, cestu autem v pohodě snesla. Dnes už se u nás chová jak kdyby u nás byla od malinka!! Je to naše gaučová princezna. Jasné je, že ještě je občas ta loužička ale jinak se aklimatizovala dobře!!

Zobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografii
Zobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografii

Jméno: Gigi - Molinka
Zpráva z nového domova: Nejlepší je je fotit, když spí ,-),prostě ho má ráda no ,-),a i na gauči spí ráda ,-).
Jinak dnes jsme byli očkovat Gigi. Má 5,4 kg a vše snášela statečně.

Zobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografii

Jméno: Lili
Zpráva z nového domova: Dobrý den, zasílám vám fotečku Lillinky jak spokojeně spinká. Pošlu vám více foteček :)

Zobrazi fotografii

Jméno: Denny
Zpráva z nového domova: Chtěla bych Vám moc poděkovat za Dennyho,je to miláček celý rodiny,vlastně celýho okolí.:) Je to hroznej mazel a udivuje nás jak už poslouchá..:) Už umíme sedni,ale to jste ho asi učili vidte?Taky za pamlsek podá pac a i si lehne.:)Dneska jsme byly na bruslich ale moc se mu nezamlouvalo že jsem rychlejsi jak on.:) Posílám Vám fotky jak jsem slíbila a budu průběžně posílat.Ještě jednou děkujeme,posílám pozdrav za Dennyho,mějte se hezky.:)

Zobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografii
Zobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografii
Zobrazi fotografiiZobrazi fotografii

Jméno: Fík
Zpráva z nového domova: Dobrý den, chtěla bych pozdravit slečnu, která nám přesně před týdnem, tj. 24. 3., předávala nyní už našeho Fíka nebo-li míčka flíčka a moc a moc jí poděkovat za ochotu a přístup k pejskům a taky k nám. Fík je moc milý pejsek, přítulný, hodný, vychovaný, no prostě je to zlatíčko. Měla jste samozřejmě pravdu, že není nutné připravovat nějaký pelíšek, přes den je na gauči a v noci přijde ke mně do postele, většinou nenápadně..... Fotografii se pokusím nějak poslat, snad se mi to podaří, nejsem opravdu počítačová expertka. Takže ještě jednou moc díky, mějte se hezky a těším se, až se u nás objevíte na tu kontrolu. Na shledanou. Jitka a Ivo Donátovi

Zobrazi fotografii