Naším patronem je LáÄŹa Hron
 popis loga

Pane můj....
říká se, že jsem nejlepší přítel člověka.
Je to pravda.
Dělám pro tebe všechno, co mohu a umím a uctívám tě jako boha.
V mých očích můžeš číst důvěru a lásku.
Snažím se vracet Ti dobro,
které mi poskytuješ.
Stárnu vedle Tebe a Tvých dětí, hlídám Ti dům, vodím nevidomé, tahám sáně, zachraŘuji lidi v troskách a lavinách, pomáhám dopadnout zločince, bavím lidi v manéžích cirkusů, pro Tvé zdraví snáším kruté bolesti
v pokusných laboratořích.
Milionkrát zavrtím ocáskem,
abych Ti poděkoval za péči,
abych Tě přivítal doma a dal Ti najevo radost.
I kdyby Tě všichni opustili,
já s Tebou zůstanu až do smrti.
Prosím Tě, pane, abys mě ani Ty neopouštěl a nechal mě u sebe dožít ten můj psí život.
Budu Ti za to vděčný a věrný jako nikdo na celém světě.

Napsali nám noví majitelé

Při naší smutné práci, kde se setkáváme s lidskou bezohledností, která nás nikdy nepřestane překvapovat a navždy zůstane neomezená, jsme šťastni za každou dobrou zprávu.

Ty nejlepší zprávy pro nás jsou, když nám píšou noví majitelé a jsou šťastní, že si vzali pejska z útulku. My jsme šťastni, že jsou šťastni majitelé i naši bývalí svěřenci!

Máte od nás pejska nebo kočičku?

Napište nám o nich, napište nám, jak se pejsek či kočička má, pošlete nám fotky veselých tvářiček!

Každým hezkým příběhem nám dáváte sílu, abychom získali další a další energii pro to, co děláme!

I my potřebujeme slyšet něco dobrého a moc nás potěší, když dostaneme zpětnou vazbu a tím budeme vědět, že naše práce má smysl a pomáhá!

Příběhy a fotky nám posílejte na email, poštou nebo je můžete donést přímo na Útulek Chrudim. Potřebné kontakty jsou k nalezení zde

Moc Vám děkujeme za každou dobrou zprávu!!

Jméno: Samík
Zpráva z nového domova: Samík v novém domově.
Sam je velmi kamarádský,miluje pamlsky,nechá se drbat v kožíšku a hlídá se svojí psí kamarádkou Konynkou dům.Také si nás náležitě hlídá,abychom se mu neztratili.

Zobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografii
Zobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografii
Zobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografii

Jméno: Hetty
Zpráva z nového domova: Dobrý den,

Opět pár fotek naší rozmazlené Hetty :).

Zobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografii
Zobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografii

Jméno: Hetty
Zpráva z nového domova: Tak opět pár fotek té naší Hetty! Už si zvykla na všechny a akorát jí dělájí problém chlapi co sí jí chtějí pohladit tak ještě občas učúrne ale jinak je světová! Řekla bych že už začíná i hlídat co se děje na zahradě a kdo jde. Venku když jdem na procházku tak už poslouchá lépe a líta jak blázen a má radost že když poslechne tak dostane pamlsek. V autě sedí jedině u mě na klíně ve předu a kouká ven.Je to takové moje miminko které rozmazluji. Akorát je jak kočka a ráda leze do okna a kouká co se kde šustne.Jo a včera jsme jeli do Tisé na skály a to jste jí měli vidět jak tam lítala jak kamzík! Venku se chová jak kamzík a doma jak kočka! Všude vleze a sežere co kde najde, tak si musím dávat pozor co kde nechám! Pořádí si a vleze všude! To je naše HETTY . Jdem na procházku tak zase někdy!!

Zobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografii
Zobrazi fotografii

Jméno: Archie
Zpráva z nového domova: Dobrý den děkujeme za návštěvu a za dárek pro archiho ps:zabavil ho na celou hodinu :-)),a posílám Vám ještě nějaké foto,hezký den a nashledanou Valter.

Zobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografii
Zobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografii

Jméno: Ťapka alias Elizabeth
Zpráva z nového domova: Dostali jsme nové zprávičky od paní Kološové o Ťapce alias Elizabeth :).

Srdečně Vás všechny zdravíme s Eliškou ( Elizabeth z Růžového hrádku). Podáváme Vám zprávu, že jsme se zabydlely, všechno bravůrně zvládáme a je nám dobře ( vyjma koček, s těmi jsme zatím spolupracující kontakt nenavázaly- bojí se nás). Odmítáme granulky na hubnutí, ale jiné východisko z naší mírné obezity není. S Eliškou již máme zmapovaný terén Skutče a máme již i spřátelené psí strany. V pátek jedeme za našim novým lékařem se oočkovat a prohlédnout. Spíme v postýlce a fňukáme, když musí paní do práce. Děkujeme Vám všem a určitě se přijdeme na Vás podívat. Máme Vás rádi! Zdravíme Eliška se svou novou paní.

Za Útulek Vám také moc děkujeme, věříme, že se u Vás má Elizabeth jako v bavlnce a samozřejmě každá zprávička od lidí, co si osvojily nějakého chlupáče z útulku, je velmi vítáne :)).

V databázi se žádné fotografie nenachází.

Jméno: Jackie a její první noc u Dáši a celé rodinky
Zpráva z nového domova: Dobré ráno Ivanko , posílám jen krátké info jaká byla první noc s Jackii
Večer s námi koukala na televizi pěkně uprostřed na gauči Poslední čurání v 23.00 a pak hurá spinkat. Jackie je neuvěřitelná ,spinkala krásně celou noc s námi a s medvědem. Spinkala ve svém pelíčku vedle nás a spinkala vzorně celou noc bez knourání a čehokoliv jiného. Do postele jsme se jí báli dát protože ji máme hodně vysokou a kdyby skočila v noci dolů na plovoucí podlahu, tak by se jí to mohlo podsmeknout a báli jsme se o operovanou tapičku. Ale ráno pochopitelně do postele hned hupsla a všechny nás řádně oblízala. Ráno jsem s ní šla na zahradu po páté a vzorně se hned vyčurala a vykakala. A pozor má v sobě holka i ochranitelský pudy ,byla ještě tma a sousedka vedle nás šla do práce , Jackie mi stála u nohy a hned začala vrčet. Jinak se nehne od mé nohy , když jdu na záchod, do kuchyně ,ven ,kamkoliv.............. Ostatní na ní volají , ale jak jsem kousek od ní já , mám jí pořád u nohy a volání neslyší . Je to taky mlsounek vše jí moc chutná ,ráno posnídala trošku vlažného mlíčka , piškotky a granulky a v poledne jí čekají masové kapsičky pro štěnátka. Už ráno si pamatovala kde piškotky jsou a hned mi dala vědět, že by si jeden dala Tak se mějte zatím pěkně posílám pár foteček ranních z postele ,večer zase napíšu
Dáša

Zobrazi fotografiiZobrazi fotografii

Jméno: Dáša Petreje Mičulková - nová rodina JACKIE
Zpráva z nového domova: Dobrý večer Ivanko,

píši Vám a posílám fotečky jak jsem slíbila ( aby jste měla i co vložit na facebook pro Jacki fanoušky a kamarády a slečnu Kamilu, které patří obrovský dík a pozvání kdyby chtěla at se u nás klidně staví podívat :-)

Tak popořadě Jackii jsme si odvezli do zverimexu kde jsme jí vybrali na míru popruhy, vodítko, mističky a pás do auta :-) + přikoupili různé dobrůtky. Pan majitel byl moc milej a když slyšel , že je Jackie z útulku daroval jí kost a velké balení výživy na klouby. Cestou k autu už šla Jackie na vodítku , aby se trošku provětrala a hurá domů. No kdybych nevěděla, že má tolik trápení za sebou, řekla bych , že je to štastná fenečka. Zahradu prozkoumala a pak se vydala dovnitř, beze strachu prošmejdila všechny místnosti, prozkoumala botník, pohotově sebrala našemu Filípkovi ze země spadlý dudlík a prchala ,moc se jí líbil :-).

Po prohlídce spodního patra šla nahoru kde hned hupsla do postele , jsme nestihli ani mrknout . Skamarádila se s dětmi ( Luckou 11, Matějem 10 a Filípkem10 měsíců). Všechny si nás taky důležité oblízala a podravila sousedy.

Teď leží s námi přitulená ke svému medvídkovi. Napapaná a nabumbaná a hlavně plná dojmů. Mějte se krásně a zítra zase napíši jaká byla první noc

Hezký večer Dáša s rodinkou

Zobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografii