Naším patronem je Láďa Hron
Psí modlitba

Pane můj....
říká se, že jsem nejlepší přítel člověka. Je to pravda. Dělám pro tebe všechno, co mohu a umím a uctívám tě jako boha. V mých očích můžeš číst důvěru a lásku. Snažím se vracet Ti dobro, které mi poskytuješ. Stárnu vedle Tebe a Tvých dětí, hlídám Ti dům, vodím nevidomé, tahám sáně, zachraňuji lidi v troskách a lavinách, pomáhám dopadnout zločince, bavím lidi v manéžích cirkusů, pro Tvé zdraví snáším kruté bolesti v pokusných laboratořích. Milionkrát zavrtím ocáskem, abych Ti poděkoval za péči, abych Tě přivítal doma a dal Ti najevo radost. I kdyby Tě všichni opustili, já s Tebou zůstanu až do smrti. Prosím Tě, pane, abys mě ani Ty neopouštěl a nechal mě u sebe dožít ten můj psí život. Budu Ti za to vděčný a věrný jako nikdo na celém světě.

Napsali nám noví majitelé

Při naší smutné práci, kde se setkáváme s lidskou bezohledností, která nás nikdy nepřestane překvapovat a navždy zůstane neomezená, jsme šťastni za každou dobrou zprávu.

Ty nejlepší zprávy pro nás jsou, když nám píšou noví majitelé a jsou šťastní, že si vzali pejska z útulku. My jsme šťastni, že jsou šťastni majitelé i naši bývalí svěřenci!

Máte od nás pejska nebo kočičku?

Napište nám o nich, napište nám, jak se pejsek či kočička má, pošlete nám fotky veselých tvářiček!

Každým hezkým příběhem nám dáváte sílu, abychom získali další a další energii pro to, co děláme!

I my potřebujeme slyšet něco dobrého a moc nás potěší, když dostaneme zpětnou vazbu a tím budeme vědět, že naše práce má smysl a pomáhá!

Příběhy a fotky nám posílejte na email, poštou nebo je můžete donést přímo na Útulek Chrudim. Potřebné kontakty jsou k nalezení zde

Moc Vám děkujeme za každou dobrou zprávu!!

Jméno: Patty
Zpráva z nového domova: Dobrý den, posílám pár fotek naší Áni..alias Patty. Myslím,že se má dobře.. S kocourem i psem jsou už kamarádi, i když kocourovi občas dává zabrat 🙂 Jinak je to velká horolezkyně a milovnice kytek 🙂 Od prvního dne je to mazel,vůbec si nestýskala,hned si zvykla.. Díky moc za ní 🙂

Zobrazi fotografii

Jméno: Baxík
Zpráva z nového domova: Baxík se má v nové rodince vážně skvěle. Je z něj spokojený,mazlivý a hravý pes :) . Moc za něj děkujeme .

Zobrazi fotografii

Jméno: Dafné
Zpráva z nového domova: Krásný vstup do nového týdne 😉 přeje Dafinka s rodinou 👍💞

Zobrazi fotografii

Jméno: Skype
Zpráva z nového domova: Pejsek Skype adoptovaný z našeho útulku se má báječně :).
Skypik na dalších závodech. Na Hard dog race. Celkově z 1200 startujicích z různých státu doběhl 61.

Zobrazi fotografii

Jméno: Atis
Zpráva z nového domova: Posílám pár aktuálních fotek Atíska :).

Zobrazi fotografiiZobrazi fotografii

Jméno: Caspian
Zpráva z nového domova: Dobrý den, zasílám vám pozdrav od Caspiho. Mám se velice dobře, paníčci jsou na mě velice hodný. Rad s nimi cestuji snesu vlak i autobus a auto také. Občas páníčky pozlobim tak jako každý pes. :)

Zobrazi fotografii

Jméno: Rosi
Zpráva z nového domova: Pozdrav z léta posílá fenka Rosi :)

Zobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografii