Naším patronem je LáÄŹa Hron
 popis loga

Pane můj....
říká se, že jsem nejlepší přítel člověka.
Je to pravda.
Dělám pro tebe všechno, co mohu a umím a uctívám tě jako boha.
V mých očích můžeš číst důvěru a lásku.
Snažím se vracet Ti dobro,
které mi poskytuješ.
Stárnu vedle Tebe a Tvých dětí, hlídám Ti dům, vodím nevidomé, tahám sáně, zachraŘuji lidi v troskách a lavinách, pomáhám dopadnout zločince, bavím lidi v manéžích cirkusů, pro Tvé zdraví snáším kruté bolesti
v pokusných laboratořích.
Milionkrát zavrtím ocáskem,
abych Ti poděkoval za péči,
abych Tě přivítal doma a dal Ti najevo radost.
I kdyby Tě všichni opustili,
já s Tebou zůstanu až do smrti.
Prosím Tě, pane, abys mě ani Ty neopouštěl a nechal mě u sebe dožít ten můj psí život.
Budu Ti za to vděčný a věrný jako nikdo na celém světě.

Napsali nám noví majitelé

Při naší smutné práci, kde se setkáváme s lidskou bezohledností, která nás nikdy nepřestane překvapovat a navždy zůstane neomezená, jsme šťastni za každou dobrou zprávu.

Ty nejlepší zprávy pro nás jsou, když nám píšou noví majitelé a jsou šťastní, že si vzali pejska z útulku. My jsme šťastni, že jsou šťastni majitelé i naši bývalí svěřenci!

Máte od nás pejska nebo kočičku?

Napište nám o nich, napište nám, jak se pejsek či kočička má, pošlete nám fotky veselých tvářiček!

Každým hezkým příběhem nám dáváte sílu, abychom získali další a další energii pro to, co děláme!

I my potřebujeme slyšet něco dobrého a moc nás potěší, když dostaneme zpětnou vazbu a tím budeme vědět, že naše práce má smysl a pomáhá!

Příběhy a fotky nám posílejte na email, poštou nebo je můžete donést přímo na Útulek Chrudim. Potřebné kontakty jsou k nalezení zde

Moc Vám děkujeme za každou dobrou zprávu!!

Jméno: Čertík
Zpráva z nového domova: Dobrý den,
už je to kolem 8,5 měsíce, co jsme si od vás adoptovali Percyho (dříve Čertík). Percy je ten nejhodnější a zároveň nejbláznivější pejsek na světě. Je také velmi učenlivý a chytrý, občas mám dokonce pocit, že se bavím s člověkem :D. Normálně se spolu díváme na televizi (nejvíc ho ale zajímají filmy, ve kterých jsou nějaké pěkné fenky B-) ). Co ale nejvíce oceňujeme je jeho věrnost... opravdu jsme se ještě nikdy nesetkali s tak věrným psem... Za chvíli (1.května) oslaví svůj první rok života, tudíž je asi jasné, že je nesmírně hravý. Mám ale takový pocit, že mu to vydrží až do důchodu :). Nesmírně miluje jízdu autem, nevíme proč, ale vždycky sedí a upřeně kouká z okna :D Asi dává pozor, aby řidič neudělal chybu O:). Udělali jsme ho šťastným a zároveň on udělal šťastnými nás. Za to jsme vám moc vděční! V příloze posíláme pár fotek. :) Koukejte, jak vyrostl! O:)

Zobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografii

Jméno: Ajka
Zpráva z nového domova: Ajka posíla pozdrav z nového domova,kde se pomalu zabydluje. :)

Zobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografii

Jméno: Bea
Zpráva z nového domova: Fenečka Bea pozdravuje z nového domova. :)

Zobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografii

Jméno: Šmoulinka
Zpráva z nového domova: Dobrý večer přejeme a od Betinky (Šmoulinky) pozdravy posíláme! Je to šmudlinka naše, stále živá a neúnavná, každý se nad ní rozplývá 🙂 Je už měsíc po kastraci, to zvládla úplně v pohodě, kočička malá. A přihlásily jsme se spolu na agility, tam si vede skvěle, máme fajn paní trenérku. Zatím jsme tam byly dvakrát a už povídala, že by Betku ráda viděla na závodech (jsou, myslím, v červnu neoficiální v České Třebové), tak uvidíme, co se do té doby naučíme. Posíláme fotku, Betinka teď váží 4,5 kg. Pac a haf náš Betík. S pozdravem D.

Zobrazi fotografii

Jméno: Miňonka
Zpráva z nového domova: Dobrý den,
posílám pár pozdravů z domova. Kočička se má čile k světu, pro nás už není Miňonka, ale už je pro nás Bobina. Nedávno jsme se přestěhovali,tak doufejme, že se nám tam všem bude pěkně bydlet.

Zobrazi fotografii

Jméno: Šklíba a aSazínek
Zpráva z nového domova: obrý den,
posíláme pár obrázků ze života našich kočičích kamarádů (kočička Šklíba, kocourek Sazínek :)). Už jsou u nás skoro půl roku.Mají se dobře, když chtějí, běhají po venku, ale nejvíc času tráví na pelíšku nebo na klíně u dětí. Jsou pořád krásně hraví a mazliví, kočkují se spolu, honí se přes všechny místnosti... S dětmi si nádherně sedli, každý věrně odráží povahu svého \"majitele\" - kočička se podobá dceři a kocourek synovi ;-) Děti se o ně pravidelně starají, já jen přidávám něco navíc a kontroluji, zda je vše jak má být.
S přátelským pozdravem
D.S.

Zobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografii

Jméno: Indigo
Zpráva z nového domova: Dobrý den,
Indoušek se má skvěle. Je perfektně vychovaný, což by se mohly moje holky i přiučit..... Za rozběhlým zajícem zůstal na povel na místě, z čehož jsem byla velice mile překvapená (vzhledem k rase RR). Venku neodbíhá, drží se okolo mě, RR holkami se nenechá strhnout k rozběhnutí.... Chodí s náhubkem, trochu vrčí po psech, ale spíš je smečka pro něj něco nového, pravděpodobně se s jinými psy moc nestýkal. Ale doma je moc hodný a hravý.
Přeji pěkný zbytek dne
Eva se smečkou

Zobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografii