Naším patronem je Láďa Hron
Psí modlitba

Pane můj....
říká se, že jsem nejlepší přítel člověka. Je to pravda. Dělám pro tebe všechno, co mohu a umím a uctívám tě jako boha. V mých očích můžeš číst důvěru a lásku. Snažím se vracet Ti dobro, které mi poskytuješ. Stárnu vedle Tebe a Tvých dětí, hlídám Ti dům, vodím nevidomé, tahám sáně, zachraňuji lidi v troskách a lavinách, pomáhám dopadnout zločince, bavím lidi v manéžích cirkusů, pro Tvé zdraví snáším kruté bolesti v pokusných laboratořích. Milionkrát zavrtím ocáskem, abych Ti poděkoval za péči, abych Tě přivítal doma a dal Ti najevo radost. I kdyby Tě všichni opustili, já s Tebou zůstanu až do smrti. Prosím Tě, pane, abys mě ani Ty neopouštěl a nechal mě u sebe dožít ten můj psí život. Budu Ti za to vděčný a věrný jako nikdo na celém světě.

Napsali nám noví majitelé

Při naší smutné práci, kde se setkáváme s lidskou bezohledností, která nás nikdy nepřestane překvapovat a navždy zůstane neomezená, jsme šťastni za každou dobrou zprávu.

Ty nejlepší zprávy pro nás jsou, když nám píšou noví majitelé a jsou šťastní, že si vzali pejska z útulku. My jsme šťastni, že jsou šťastni majitelé i naši bývalí svěřenci!

Máte od nás pejska nebo kočičku?

Napište nám o nich, napište nám, jak se pejsek či kočička má, pošlete nám fotky veselých tvářiček!

Každým hezkým příběhem nám dáváte sílu, abychom získali další a další energii pro to, co děláme!

I my potřebujeme slyšet něco dobrého a moc nás potěší, když dostaneme zpětnou vazbu a tím budeme vědět, že naše práce má smysl a pomáhá!

Příběhy a fotky nám posílejte na email, poštou nebo je můžete donést přímo na Útulek Chrudim. Potřebné kontakty jsou k nalezení zde

Moc Vám děkujeme za každou dobrou zprávu!!

Jméno: Sisi
Zpráva z nového domova: Sisi v novém domově :)...

Zobrazi fotografii

Jméno: Tesák
Zpráva z nového domova: Dobrý den, posílám fotečku Nanuka (u Vás Tesák) ☺️,už se krásně učí v zapřažení u koloběžky, je moc šikovný,Cloe naše fenka leader spřežení jej zaučuje a on je šikovný žák 😅.Zatím jezdíme krátké trasy, aby se zaučil ale moc nenamáhal klouby vzhledem k tomu,protože je ještě štěně 🙂.Na smečku zprvu reagoval bázlivě ale po pár dnech si na ostatní zvykl.Jinak Nanuk už začal krásně nabývat na váze, dostává maso a velmi mu chutná,jen zeleninu zatím moc nechce😅tak ji nahrazujeme vitaminy. Zase brzo zašlu další fota občas je obtížné je vyfotit 😅.

Zobrazi fotografii

Jméno: Brigita
Zpráva z nového domova: Pozdrav z domova :) - Brigita (u nás Fidorka), černá kočičí dračice zdraví z Pardubic. 10.11. při odchodu od vás vážila 820g a dneska má 1700g a už si zvyká i na pobyt na zahradě, ale ráda se vrací domů do tepla.

Zobrazi fotografii

Jméno: Melanie
Zpráva z nového domova: Dobrý den, máme se s Melinkou moc krasne. Je čistotná a poslusna. Miluje procházky a gauč 😁. S kočičkou už jsou kámoši 😊

Zobrazi fotografii

Jméno: Silvestr
Zpráva z nového domova: Dobry den, dnes to jsou tri roky, co jsme si od vas prinesli domu maleho Silvestra. Dnes je z nej 6kg kocour, ktery se mazli s kazdym, kdo si u nas sedne na gauc. Vzdycky si vzpomenu na tu vasi fotku maleho uslzeneho kocourka, dnes je z nej uzasny kocour, ktery se mazli i na veterine😂.

Zobrazi fotografii

Jméno: Baxík
Zpráva z nového domova: Krásný dobrý den, Baxík posílá pozdrav :).

Zobrazi fotografiiZobrazi fotografii

Jméno: Marge
Zpráva z nového domova: Dobrý den,
zasílám pár fotografií naší Rozárky alias Marge. Je naprosto úžasná, hravá, nejradši má kytky a boty, kam se ráda schovává. Děkujeme moc za ní, je to naše sluníčko :-)
Krásný den.

Zobrazi fotografii