Naším patronem je LáÄŹa Hron
 popis loga

Pane můj....
říká se, že jsem nejlepší přítel člověka.
Je to pravda.
Dělám pro tebe všechno, co mohu a umím a uctívám tě jako boha.
V mých očích můžeš číst důvěru a lásku.
Snažím se vracet Ti dobro,
které mi poskytuješ.
Stárnu vedle Tebe a Tvých dětí, hlídám Ti dům, vodím nevidomé, tahám sáně, zachraŘuji lidi v troskách a lavinách, pomáhám dopadnout zločince, bavím lidi v manéžích cirkusů, pro Tvé zdraví snáším kruté bolesti
v pokusných laboratořích.
Milionkrát zavrtím ocáskem,
abych Ti poděkoval za péči,
abych Tě přivítal doma a dal Ti najevo radost.
I kdyby Tě všichni opustili,
já s Tebou zůstanu až do smrti.
Prosím Tě, pane, abys mě ani Ty neopouštěl a nechal mě u sebe dožít ten můj psí život.
Budu Ti za to vděčný a věrný jako nikdo na celém světě.

Napsali nám noví majitelé

Při naší smutné práci, kde se setkáváme s lidskou bezohledností, která nás nikdy nepřestane překvapovat a navždy zůstane neomezená, jsme šťastni za každou dobrou zprávu.

Ty nejlepší zprávy pro nás jsou, když nám píšou noví majitelé a jsou šťastní, že si vzali pejska z útulku. My jsme šťastni, že jsou šťastni majitelé i naši bývalí svěřenci!

Máte od nás pejska nebo kočičku?

Napište nám o nich, napište nám, jak se pejsek či kočička má, pošlete nám fotky veselých tvářiček!

Každým hezkým příběhem nám dáváte sílu, abychom získali další a další energii pro to, co děláme!

I my potřebujeme slyšet něco dobrého a moc nás potěší, když dostaneme zpětnou vazbu a tím budeme vědět, že naše práce má smysl a pomáhá!

Příběhy a fotky nám posílejte na email, poštou nebo je můžete donést přímo na Útulek Chrudim. Potřebné kontakty jsou k nalezení zde

Moc Vám děkujeme za každou dobrou zprávu!!

Jméno: Gary
Zpráva z nového domova: Pejsek Gary (nyní Gatsby) posílá pozdrav z nového domova. :)

Zobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografii
Zobrazi fotografiiZobrazi fotografii

Jméno: Minnie
Zpráva z nového domova: Minnie v novém domově. Dostala jméno BAMBULKA. Má tady nové kamarády - 3 kočičky a pejska. Všichni jsou na ni hodní a my ji máme moc rádi. Je to naše zlatíčko. Moc za ní děkujeme.

Zobrazi fotografiiZobrazi fotografii

Jméno: IVANKA
Zpráva z nového domova: Z kočičky Ivanky je LOTYNKA a myslím, že se má skvěle! <3 staráme se o ní jak o princeznu a ona nás za to odměňuje svou skvělou povahou! Ještě jednou moc děkujeme. :)

Zobrazi fotografii

Jméno: Adam
Zpráva z nového domova: Dobrý večer, k příležitosti druhého výročí, které spolu s Thorem slavíme, jsme vám chtěli zaslat koláž fotek z loňského roku. Stejně tak jako první rok, i ten druhý společný utekl jako voda. Kam se hneme, tam nás strašně chválí, jaký je to pěkný a hodný pejsek. No, to nevidí, jak doma umí řádit a nebo krást svačiny :D Thor je velký cestovatel, nastupuje do každého autobusu a dopravního prostředku, který kolem nás projíždí :D Když nemusí, nehne se ode mě na krok a nejhorší je, zavřít se před ním na WC. To pak brečí za dveřma a nejspíš se bojí, že se tam člověk spláchne. Vodu totiž stále rád nemá. Posíláme tedy pozdravy z Brna a přejeme i ostatním pejskům u vás, aby našli své místečko a byli tak spokojení jako je náš Thor.
Michaela

Zobrazi fotografii

Jméno: Rarášek
Zpráva z nového domova: Dobrý den,
posíláme hezký pozdrav od Beníčka a jeho nových kamarádů - velice pečlivě se stará o pět malých koťátek, rád si s nimi hraje a hlídá je - Micinka mu je ochotně svěřuje. Je kamarád i s Mourečkem, který s ním vyrůstal v boudičce. V květnu k nám přijel pan doktor naočkovat pravidelné vakcíny a provedl celkovou prohlídku - Beníček si nechal i prohlédnout chrup bez stresu. Pan doktor ho chválil, zejména jeho krásnou leskou srst.

Zobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografii

Jméno: Ferda
Zpráva z nového domova: Dnes jsou to dva roky co k nám do rodiny přišel Teddíček. Je to miláček a kamarád. Je stále se mnou, jezdíme na chatu a na výlety a chodíme na procházky. Miluje, když je celá rodina doma. ❤😃 je to právoplatný člen naší rodiny.

Zobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografii

Jméno: Violka
Zpráva z nového domova: Violka posílá pozdrav z nového domova. :)

Zobrazi fotografiiZobrazi fotografii