Naším patronem je Láďa Hron
Psí modlitba

Pane můj....
říká se, že jsem nejlepší přítel člověka. Je to pravda. Dělám pro tebe všechno, co mohu a umím a uctívám tě jako boha. V mých očích můžeš číst důvěru a lásku. Snažím se vracet Ti dobro, které mi poskytuješ. Stárnu vedle Tebe a Tvých dětí, hlídám Ti dům, vodím nevidomé, tahám sáně, zachraňuji lidi v troskách a lavinách, pomáhám dopadnout zločince, bavím lidi v manéžích cirkusů, pro Tvé zdraví snáším kruté bolesti v pokusných laboratořích. Milionkrát zavrtím ocáskem, abych Ti poděkoval za péči, abych Tě přivítal doma a dal Ti najevo radost. I kdyby Tě všichni opustili, já s Tebou zůstanu až do smrti. Prosím Tě, pane, abys mě ani Ty neopouštěl a nechal mě u sebe dožít ten můj psí život. Budu Ti za to vděčný a věrný jako nikdo na celém světě.

Napsali nám noví majitelé

Při naší smutné práci, kde se setkáváme s lidskou bezohledností, která nás nikdy nepřestane překvapovat a navždy zůstane neomezená, jsme šťastni za každou dobrou zprávu.

Ty nejlepší zprávy pro nás jsou, když nám píšou noví majitelé a jsou šťastní, že si vzali pejska z útulku. My jsme šťastni, že jsou šťastni majitelé i naši bývalí svěřenci!

Máte od nás pejska nebo kočičku?

Napište nám o nich, napište nám, jak se pejsek či kočička má, pošlete nám fotky veselých tvářiček!

Každým hezkým příběhem nám dáváte sílu, abychom získali další a další energii pro to, co děláme!

I my potřebujeme slyšet něco dobrého a moc nás potěší, když dostaneme zpětnou vazbu a tím budeme vědět, že naše práce má smysl a pomáhá!

Příběhy a fotky nám posílejte na email, poštou nebo je můžete donést přímo na Útulek Chrudim. Potřebné kontakty jsou k nalezení zde

Moc Vám děkujeme za každou dobrou zprávu!!

Jméno: Treperenda
Zpráva z nového domova: Dobrý den,
moc Vás pozdravuje Morgana (Treperenda), již má za sebou první očkování, více než zdvojnásobila svoji váhu, a co nám dělá největší radost, sblížila se s naší 4letou Pandorkou. Z fota jistě poznáte, jak nám se vším ráda pomáhá.

S pozdravem Z.

Zobrazi fotografii

Jméno: Kamča
Zpráva z nového domova: Kamča na návštěvě v útulku :).

Zobrazi fotografii

Jméno: Treperenda
Zpráva z nového domova: Dobrý den,

zdraví Vás Morí (Treperenda), váží už malinko přez jeden kg a má se čile k světu,

s pozdravem Z.

Zobrazi fotografii

Jméno: Treperenda
Zpráva z nového domova: Dobrý den,

posiláme Vám fotky Treperendy - snažíme se jí říkat Mori (Morgana) ale ta Treperenda je výstižná, je to žihadlo a rozkoukala se u nás velice rychle. Naší Pandory se nebojí , syčení oplácí mohutným vrčením, začínají se už nahánět. Veškeré volno tráví na gauči.

S pozdravem Z.

Zobrazi fotografii

Jméno: Píďa
Zpráva z nového domova: Píďa posílá pozdrav z nového domova :).

Zobrazi fotografii

Jméno: Sherlock
Zpráva z nového domova: Dobrý den,
posíláme pozdrav z nového domova Sherlocka. Místy je sice pořád ten nezvladatelný blázen, ale jinak už jsme si na sebe oboustranně zvykli a výcvik už pomalu nese své plody.

Zobrazi fotografii

Jméno: Rosi
Zpráva z nového domova: Dobrý den, zasílám fotku smečky. Madam Rosi samozřejmě uprostřed 🙂

Zobrazi fotografii