Naším patronem je Láďa Hron
Psí modlitba

Pane můj....
říká se, že jsem nejlepší přítel člověka. Je to pravda. Dělám pro tebe všechno, co mohu a umím a uctívám tě jako boha. V mých očích můžeš číst důvěru a lásku. Snažím se vracet Ti dobro, které mi poskytuješ. Stárnu vedle Tebe a Tvých dětí, hlídám Ti dům, vodím nevidomé, tahám sáně, zachraňuji lidi v troskách a lavinách, pomáhám dopadnout zločince, bavím lidi v manéžích cirkusů, pro Tvé zdraví snáším kruté bolesti v pokusných laboratořích. Milionkrát zavrtím ocáskem, abych Ti poděkoval za péči, abych Tě přivítal doma a dal Ti najevo radost. I kdyby Tě všichni opustili, já s Tebou zůstanu až do smrti. Prosím Tě, pane, abys mě ani Ty neopouštěl a nechal mě u sebe dožít ten můj psí život. Budu Ti za to vděčný a věrný jako nikdo na celém světě.

Napsali nám noví majitelé

Při naší smutné práci, kde se setkáváme s lidskou bezohledností, která nás nikdy nepřestane překvapovat a navždy zůstane neomezená, jsme šťastni za každou dobrou zprávu.

Ty nejlepší zprávy pro nás jsou, když nám píšou noví majitelé a jsou šťastní, že si vzali pejska z útulku. My jsme šťastni, že jsou šťastni majitelé i naši bývalí svěřenci!

Máte od nás pejska nebo kočičku?

Napište nám o nich, napište nám, jak se pejsek či kočička má, pošlete nám fotky veselých tvářiček!

Každým hezkým příběhem nám dáváte sílu, abychom získali další a další energii pro to, co děláme!

I my potřebujeme slyšet něco dobrého a moc nás potěší, když dostaneme zpětnou vazbu a tím budeme vědět, že naše práce má smysl a pomáhá!

Příběhy a fotky nám posílejte na email, poštou nebo je můžete donést přímo na Útulek Chrudim. Potřebné kontakty jsou k nalezení zde

Moc Vám děkujeme za každou dobrou zprávu!!

Jméno: Ronald a Kuba
Zpráva z nového domova: Dobrý večer,

v příloze posílám fotky našich rošťáků :))

Jinak jsou to moc šťastní a hraví kocourci :) Z Ronalda se stal velikej mazel a Kuba je pěknej rošťák, ale jsou to naše zlatíčka. Všude musí být spolu - jsou nerozlučná dvojka :) Každý den nám dělají velkou radost, jsme moc rádi, že je máme.

Přeji krásny zbytek dne.
S pozdravem V.P.

Zobrazi fotografii

Jméno: Matěj
Zpráva z nového domova: Dobrý den, přeji vám všem vše nejlepší do nového roku, abyste měli co nejméně odlozenych a nechtenych pejsku, případně aby všichni našli co nejrychleji nový domov. Opět posílám pár fotek Matyho z procházky.

Zobrazi fotografii

Jméno: Sherlock + Alfonz
Zpráva z nového domova: Dobrý den, posíláme pozdrav od Sherlocka z prvních Vánoc v novém domově. Ještě připojuji foto kocoura Alfonze, taktéž vašeho bývalého svěřence.
Přejeme Vám krásné, klidné svátky a hodně zdraví.

Zobrazi fotografiiZobrazi fotografii

Jméno: Lucky
Zpráva z nového domova: Dobrý den,
Luckynka je úžasná, hned věděla kam má jít na záchod. Vůbec se nebojí, prošla celý byt jak generál :) Vyžaduje hodně společnosti, jen se brácha zvedne už ji má za sebou a křičí na něj :) :) Je to prostě brouček a je vidět, že je zvyklá na kontakt lidí. Mockrát za ní děkujeme. A posílám fotky z nového domova. Hnedka první noc strávila s páníčkem v posteli :) :) Hezký den přeji Z

Zobrazi fotografii

Jméno: Oliva
Zpráva z nového domova: Dobrý den,
opět Vás zdravíme s naší kočičkou Oli (Oliva) a posíláme pár fotek. Oli se už pěkně zabydlela venku, ale moc ráda a často je i s námi doma :-).
Je moc milá a veselá, už pěkně vyrostla.
Zdravíme.
N.

Zobrazi fotografii

Jméno: Zrzka
Zpráva z nového domova: Dobrý den. Naše Zrzinka Vás nechává moc a moc pozdravovat a zapózovala pro Vás na procházce. Přejeme krásný zbytek dne. S úctou Zrzinka a R.

Zobrazi fotografii

Jméno: Skip
Zpráva z nového domova: Ahoj milý útulku, před pěti lety jsem si u vás vybrala pejska Skipa a musím říct, že je to ten nejlepší parťák pro život. Poprvé jsme se zúčastnili HARD DOG RACE 2020 a Skip byl úplně nadšený z blátíčka a celého závodu. 🐷🐷🐷 Podržel mě a vytáhl do každého kopce, všechny překážky jsme zvládli a proto vám posíláme pozdrav a fotky, je to úžasňák❤️❤️ Adoptovat pejska má smysl, protože on je ten nejšťastnější pes na světě a já nejšťastnější panička. 🥰🥰🥰🏆🏆🏆Mějte se krásně a všem pejskům a kočičkám přejeme, ať se dostanou co nejdřív k novým, hodným páníčkům ❤️❤️❤️

Zobrazi fotografii