Naším patronem je LáÄŹa Hron
 popis loga

Pane můj....
říká se, že jsem nejlepší přítel člověka.
Je to pravda.
Dělám pro tebe všechno, co mohu a umím a uctívám tě jako boha.
V mých očích můžeš číst důvěru a lásku.
Snažím se vracet Ti dobro,
které mi poskytuješ.
Stárnu vedle Tebe a Tvých dětí, hlídám Ti dům, vodím nevidomé, tahám sáně, zachraŘuji lidi v troskách a lavinách, pomáhám dopadnout zločince, bavím lidi v manéžích cirkusů, pro Tvé zdraví snáším kruté bolesti
v pokusných laboratořích.
Milionkrát zavrtím ocáskem,
abych Ti poděkoval za péči,
abych Tě přivítal doma a dal Ti najevo radost.
I kdyby Tě všichni opustili,
já s Tebou zůstanu až do smrti.
Prosím Tě, pane, abys mě ani Ty neopouštěl a nechal mě u sebe dožít ten můj psí život.
Budu Ti za to vděčný a věrný jako nikdo na celém světě.

Napsali nám noví majitelé

Při naší smutné práci, kde se setkáváme s lidskou bezohledností, která nás nikdy nepřestane překvapovat a navždy zůstane neomezená, jsme šťastni za každou dobrou zprávu.

Ty nejlepší zprávy pro nás jsou, když nám píšou noví majitelé a jsou šťastní, že si vzali pejska z útulku. My jsme šťastni, že jsou šťastni majitelé i naši bývalí svěřenci!

Máte od nás pejska nebo kočičku?

Napište nám o nich, napište nám, jak se pejsek či kočička má, pošlete nám fotky veselých tvářiček!

Každým hezkým příběhem nám dáváte sílu, abychom získali další a další energii pro to, co děláme!

I my potřebujeme slyšet něco dobrého a moc nás potěší, když dostaneme zpětnou vazbu a tím budeme vědět, že naše práce má smysl a pomáhá!

Příběhy a fotky nám posílejte na email, poštou nebo je můžete donést přímo na Útulek Chrudim. Potřebné kontakty jsou k nalezení zde

Moc Vám děkujeme za každou dobrou zprávu!!

Jméno: Cipísek
Zpráva z nového domova: Dobrý den,
jako každý rok, tak i letos posíláme fotku našeho Cipíska. Je to už neskutečný pět let, co jsme si ho od Vás odvezli. Pořád je to stejná střela, která nám dělá radost.
Přejeme Vám krásné svátky a hodně úspěchů.

Zobrazi fotografii

Jméno: Elsa
Zpráva z nového domova: Elsička má dnes 9.narozeniny a také už 4 a půl roku s námi.Všechny vás moc zdravíme:-)

Zobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografii

Jméno: Keyla
Zpráva z nového domova: Fenečka Keyla posílá pozdrav z domova. :) :)

Zobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografii

Jméno: Faun
Zpráva z nového domova: Dobrý den,
tak už máme po prázdninách a začíná nám opět nový školní rok a tak vám s Lumpíčkem (Faunem) přejeme krásný , pohodový podzim a posíláme pár fotek. Počasí nám přeje, houby rostou, chodíme do lesa a užíváme si klid a pohodu. TU přejeme všem a hlavně Vám do skvělého útulku.

Lumpík a Katka

Zobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografii

Jméno: Víťa
Zpráva z nového domova: Dobrý den, zasílám fotky malého zlobidla Víťi kteréhé jsem si od vás odvezla 9.9. 2017 🙂 Jméno se mi natolik líbilo že Víťa zůstal stále Víťou 🙂 I když občas pořádně zlobí( hlavně v noci) tak je to můj obrovský miláček 🙂 Hodně jí a je to pořádný živel, a většinu času se honí za svojí nejoblibenější hračkou 🙂 Víťovi byl nabídnutý pelíšek který mu ale není asi dost dobrý, a tak si milost pán vybral hned několik různých pelíšků po pokoji, avšak jeho nejoblíbenější je moje židle 🙂 Ještě jednou za něj děkuji, i za tak krátkou dobu jsem si ho dokázala hodně oblíbit a vzhledem k tomu že Víťa pořád spokojeně přede,doufám,že je to tak i z jeho strany 🙂

Zobrazi fotografiiZobrazi fotografii

Jméno: Davídek
Zpráva z nového domova: Dobrý den,
posílám nejnovější fotky našeho rošťáka Davídka. :-) Léto na zahradě je prostě super... a pak je třeba si pořádně zdřímnout.
S pozdravem K+H

Zobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografii

Jméno: Cleo
Zpráva z nového domova: Dobrý den,
s Kleem i s ostatními členy smečky posíláme pozdrav k Vám do útulku. Strašně to letí a v září to budou již 2 roky,co jsem si od Vás přivezla toho nejlepšího chlupatého kamaráda a parťáka na dogtrekkingové závody i pro život :-) Teď v srpnu jsme byli závodit v Jeseníkách,kde jsme si s Kleouškem doběhli pro krásné třetí místo z dvaceti. Letos už má ale na kontě i druhé místo. Je moc šikovný a i když se mu třeba někdy zrovna nechce,snaží se vyhovět,což já pak náležitě ocením plnou miskou dobrot :-) Zrovna jsme na výletě na Broumovsku,kde se touláme po lesích,houbaříme a běháme a odkud posílám fotky. Moc Vám za něj děkuji,znovu :-)
S pozdravem,
L+K.

Zobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografii