Naším patronem je LáÄŹa Hron
 popis loga

Pane můj....
říká se, že jsem nejlepší přítel člověka.
Je to pravda.
Dělám pro tebe všechno, co mohu a umím a uctívám tě jako boha.
V mých očích můžeš číst důvěru a lásku.
Snažím se vracet Ti dobro,
které mi poskytuješ.
Stárnu vedle Tebe a Tvých dětí, hlídám Ti dům, vodím nevidomé, tahám sáně, zachraŘuji lidi v troskách a lavinách, pomáhám dopadnout zločince, bavím lidi v manéžích cirkusů, pro Tvé zdraví snáším kruté bolesti
v pokusných laboratořích.
Milionkrát zavrtím ocáskem,
abych Ti poděkoval za péči,
abych Tě přivítal doma a dal Ti najevo radost.
I kdyby Tě všichni opustili,
já s Tebou zůstanu až do smrti.
Prosím Tě, pane, abys mě ani Ty neopouštěl a nechal mě u sebe dožít ten můj psí život.
Budu Ti za to vděčný a věrný jako nikdo na celém světě.

Návštěvní kniha

Ochrana proti spamu. Vyplňte kolik je dvě + tři (číslem).

Vaše vzkazy:

Z útulku se stal rodinný podnik,snad si zavčasu uvědoměj o čem ta ,,práce\" je.Stavím se za holky,co útulek měli jako první v rukou. Jinak jsem četla o tom jak se má adoptovaná psí slečna a byla jsem dojata.

Jana, | 28.11. 2011, 14:57

Dobrý den, dne 23.11.2011 byla paní Dagmar Petreje Mičulkové převedena na účet částka 11 519 Kč, je to celkový zůstatek z celé sbírky pro Jackii. Za útulek děkujeme všem, co se na této sbírce podíleli.

Útulek Chrudim, utulek@tschrudim.cz | 23.11. 2011, 11:41

Dobrý den, taky se přimlouvám za doplnění sekce našli domov. Děkuji Aneta :-)

Aneta, | 21.11. 2011, 18:24

Dobrý den, díky za Vaši reakci. Věřím, že nyní již budou stránky vždy aktuální. Prosím, můžete ještě zaktualizovat záložku \"našli domov\", abychom věděli, kam byli pejsci svěřeni?

Katka, | 20.11. 2011, 17:56

Dobrý den, absolutně chápeme Vaše rozhořčení a jsme rádi, že máte tak obrovský zájem o obyvatele útulku. Kdykoliv odpovíme na jakékoliv dotazy a připomínky. Samozřejmě víme, že propagace (inzerce) pejsků i kočiček je velmi důležitá, bohužel nám však v poslední době nebyla umožněna. Včera nám byla zpřístupněna administrátorská hesla k webu. Tímto bychom také chtěli velmi poděkovat společnosti GlobalJob s.r.o. za jejich ochotu a vstřícnost. Nyní je celé osazenstvo útulku zveřejněno a vše bude pravidelně aktualizováno. Jsme si jisti, že naše zvířátka neztratila Vaši přízeň a najdou brzy nové domovy. Jde tu přeci jen o ty němé tváře, které v útulku čekají na svou milující rodinu...

Útulek Chrudim, utulek@tschrudim.cz | 20.11. 2011, 11:59

Zcela souhlasím s příspěvkem níže! Žádná snaha pejsky udat, propagovat je a přispět k adopci. K čemu ten útulek potom je?? O víkendu jsem tam zavítala a to, že není několik pesanů na FB bych možná pochopila, když jste jeho \"odpůrci\" a nejdete s dobou, kde FB (bohudík-bohužel) dokáže hodně, ale že nejsou ani prezentovaný na vašich stránkách?? ...to jim dáváte téměř nulovou šanci najít domov!! Paní v útulku má pejsky ráda a stará se o ně pěkně - o tom žádná! Ale tím jim nepomůže najít rodinu. Tak se prosím dejte dohromady a uvědomte si, že ten útulek byl vybudovanej pro psi....s takovouhle snahou-nesnahou ste klidně mohli nechat útulek Alík ... tam taky nebyla žádná propagace!

Andrea, | 16.11. 2011, 10:10

Dobrý den,tak nevím,zda to tak připadá jen mě,ale vzhledem k žádné snaze pejsky udat,obnovovat stránky,to vypadá,že jste I.Palečkou vyšoupli záměrně... Asi chcete aby tam pejsci zůstavali a vy z toho měli peníze...! :-( To je dost smutné,měli byste se snažit pejsky co nejrychleji udávat do lepších podmínek!!!!

Dáša, | 15.11. 2011, 11:04

Dobrý den, zajímalo by mě, proč není nabídka psů aktuální? Psi z Podlíšťan jsou u vás už od čtvrtka, ale nejsou v nabídce. Proč? Děkuji za odpověď. Katka

Katka, | 14.11. 2011, 19:04

Nemohu jinak,než souhlasit s příspěnkem viz.níže... Ivana Palečková se opravdu snažila pejskům pomoci, každý den podávala nové informace. Dnes kouknu na Vaše stránky a jsou již týden stejné.I přesto, že jste již udali pejska Blacka a máte další nové přírůstky o kterých tu není ani čárka. I přesto držím palce ať se podaří pejsků najít nový, lepší domov! Jen to bude chtít z Vaší strany více snahy... minimálně stejnou jako měla Ivana Palečková.

š.h., | 13.11. 2011, 10:40

Jsem zklamaná a znechucena... to vše co sl. Palečková díky propagaci na FB, inzerci na webových stránkách a všeobecně na internetu vybudovala a dokázala dostat útulek a problém opuštěných zvírat do podvědomí lidí, to VY (kdo propaguje jakousi tu teorii, kvůli kt. odešla) zase hezky zahrabete kamsi.... To VY jste ještě nepochopili, že svět žije internetem a je to nejsnadnější a nejúčinější cesta propagace a pomoci. Místo toho, abyste takovým nadšeným zaměstnancům, který práci dělaj z lásky, s láskou a občas i ve svým volným čase, \"líbali ruce\", tak .... no nemá smysl to řešit, určitě zase funguje \"jakasi politika\"... možná tento příspěvek do návštění knihy nepatří, ale jinak byste si to VY, komu to je určený, nepřečetli.

A.V., | 10.11. 2011, 14:19