Naším patronem je LáÄŹa Hron
 popis loga

Pane můj....
říká se, že jsem nejlepší přítel člověka.
Je to pravda.
Dělám pro tebe všechno, co mohu a umím a uctívám tě jako boha.
V mých očích můžeš číst důvěru a lásku.
Snažím se vracet Ti dobro,
které mi poskytuješ.
Stárnu vedle Tebe a Tvých dětí, hlídám Ti dům, vodím nevidomé, tahám sáně, zachraŘuji lidi v troskách a lavinách, pomáhám dopadnout zločince, bavím lidi v manéžích cirkusů, pro Tvé zdraví snáším kruté bolesti
v pokusných laboratořích.
Milionkrát zavrtím ocáskem,
abych Ti poděkoval za péči,
abych Tě přivítal doma a dal Ti najevo radost.
I kdyby Tě všichni opustili,
já s Tebou zůstanu až do smrti.
Prosím Tě, pane, abys mě ani Ty neopouštěl a nechal mě u sebe dožít ten můj psí život.
Budu Ti za to vděčný a věrný jako nikdo na celém světě.

Návštěvní kniha

Ochrana proti spamu. Vyplňte kolik je dvě + tři (číslem).

Vaše vzkazy:

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na osud Archiho, z jakého důvodu se vrátil k původní majitelce, o které všichni mluvili jen ve zlém. Nechápu, proč jste ji kontaktovali sami, když jste věděli, jak se ke psům chová. Vůbec se o něj nezajímala a hlavně ho nehledala. Po karanténě ho mohl čekat úplně jiný osud. Myslela jsem si, že útulku jde jen o dobro pejsků.

Dáša, | 17.12. 2011, 19:31

No jestli se dočkáme, uvidíme. Útulek se od odchodu sl. Palečkové odsunul do ústraní a je to hodně poznat, veřejnost to ví. Je to velká škoda. V útulku by měli pracovat jiní lidé, s opravdovou láskou ke zvířatům a vědět, co je pro ně nejlepší. Nevidím tu žádnou snahu. Všichni tu víme, že je to spíše takový rodinný podnik, vytvořen za úplně jiným účelem. Lenka

Lenka H., lenicka.holubova@seznam.cz | 16.12. 2011, 13:58

Prosím o zaslání fotek v předvánočního setkání. Dejte je také na www, stránky, atˇ se mohou podívat i ostatní. Také z otvírání útulku tam žádné fotky nejsou. Díky Chaloupecká

marie chaloupecka, chaloupecka@seznam.cz | 16.12. 2011, 12:49

Srdečně Vás všechny zdravíme s Eliškou ( Elizabeth z Růžového hrádku). Podáváme Vám zprávu, že jsme se zabydlely, všechno bravůrně zvládáme a je nám dobře ( vyjma koček, s těmi jsme zatím spolupracující kontakt nenavázaly- bojí se nás). Odmítáme granulky na hubnutí, ale jiné východisko z naší mírné obezity není. S Eliškou již máme zmapovaný terén Skutče a máme již i spřátelené psí strany. V pátek jedeme za našim novým lékařem se oočkovat a prohlédnout. Spíme v postýlce a fňukáme, když musí paní do práce. Děkujeme Vám všem a určitě se přijdeme na Vás podívat. Máme Vás rádi! Zdravíme Eliška se svou novou paní.

Kološová Vladimíra, Vkolosova@osz.chr.justice.cz | 6.12. 2011, 13:53

Dobrý den,kontroly zvířat v nových domovech provádíme a co se týče zvířat, která byla umisťována z útulku Alík budeme provádět taky dle dostupné přiložené dokumentace.

Útulek Chrudim, utulek@tschrudim | 5.12. 2011, 16:06

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda provádíte kontroly zvířat v nových domovech. Případně jak to bude s kontrolou zvířat umístěných ještě z útulku Alík? O tomto nemáte nikde ani zmínku. Děkuji.

Romana, | 2.12. 2011, 15:50

!!! AKUTNE !!! PROSIM VSECHNY O KOPIROVANI, ROZESILANI DAL, ALE NEJLEPE, KDYBY SE MOHL NEKDO UJMOUT PEJSKA !!!!!!!!!!! Psí Útulek Kutná Hora Máme jeden týden na to nalézt nové či dočasné domovy pro naše svěřence!!! Útulek se musí urychleně vyklidit, aby mohly být započaty stavební práce ČOV!!! Nový útulek byl sice zastupiteli přislíben, ale konečné datum stanoveno nebylo.... a tak končí příbeh jednoho útulku.... Velmi Vás všechny prosíme o pomoc s umístěním pejsků!!!! Děkujeme!!! Volejte prosím 606 908 540!!!

Útulek Chrudim, utulek@tschrudim.cz | 30.11. 2011, 10:38

Dobrý den, kde je prosím Dick? Nenašla jsem ho v nabídce a ani v sekci našli domov.

Dáša, | 28.11. 2011, 21:03

Z útulku se stal rodinný podnik,snad si zavčasu uvědoměj o čem ta ,,práce\" je.Stavím se za holky,co útulek měli jako první v rukou. Jinak jsem četla o tom jak se má adoptovaná psí slečna a byla jsem dojata.

Jana, | 28.11. 2011, 14:57

Dobrý den, dne 23.11.2011 byla paní Dagmar Petreje Mičulkové převedena na účet částka 11 519 Kč, je to celkový zůstatek z celé sbírky pro Jackii. Za útulek děkujeme všem, co se na této sbírce podíleli.

Útulek Chrudim, utulek@tschrudim.cz | 23.11. 2011, 11:41