Naším patronem je LáÄŹa Hron
 popis loga

Pane můj....
říká se, že jsem nejlepší přítel člověka.
Je to pravda.
Dělám pro tebe všechno, co mohu a umím a uctívám tě jako boha.
V mých očích můžeš číst důvěru a lásku.
Snažím se vracet Ti dobro,
které mi poskytuješ.
Stárnu vedle Tebe a Tvých dětí, hlídám Ti dům, vodím nevidomé, tahám sáně, zachraŘuji lidi v troskách a lavinách, pomáhám dopadnout zločince, bavím lidi v manéžích cirkusů, pro Tvé zdraví snáším kruté bolesti
v pokusných laboratořích.
Milionkrát zavrtím ocáskem,
abych Ti poděkoval za péči,
abych Tě přivítal doma a dal Ti najevo radost.
I kdyby Tě všichni opustili,
já s Tebou zůstanu až do smrti.
Prosím Tě, pane, abys mě ani Ty neopouštěl a nechal mě u sebe dožít ten můj psí život.
Budu Ti za to vděčný a věrný jako nikdo na celém světě.

Návštěvní kniha

Ochrana proti spamu. Vyplňte kolik je dvě + tři (číslem).

Vaše vzkazy:

Fotky jdou ale na webové stránky vkládat celou dobu:-) Minimálně na facebooku by to být mohlo:-) Pejskům tím například pomůžete tím,že lidé tu akci uvidí a například je to naláká na akci do budoucna a například je to dobré i proto, že lidé uvidí, že pro útulek něco děláte... Takže to děláte pro zvířata... Bohužel Vám na tu akci skoro nikdo nepřišel... To, myslím, bude spíš důvod absence fotek... Myslím, že připravit akci pro veřejnost zabere dost času - děláte to pro zvířátka a je to dobře. Hodit fotky na net je práce na cca 10 minut - lidi tím potěšíte a k velkému překvapení pro Vás - zvířatům tím VŽDY pomůžete! Fascinuje mě přístup, to fakt nechápu.

Ivana Palečková, | 21.12. 2011, 19:46

Dobrý den, Vypadá to, že občas víte více jak my v útulku. Samozřejmě fotografie uveřejníme. A abychom Vám dali vysvětlení, proč tam fotografie nejsou, webové stránky byly odkoupeny od společnosti Global Job Technickými službami Chrudim minulý týden. Na stránkách budou v nejbližší době provedeny úpravy, abychom měli možnost vůbec někam ty fotografie dát. Toť na vysvětlenou. A také další věc, jsme tu hlavně kvůli zvířátkům ne? Jen by nás velmi zajímalo čím podle Vás ty fotečky pomůžou chlupáčům, když jsou pro Vás všechny tak důležité.

Útulek Chrudim, utulek@tschrudim.cz | 21.12. 2011, 15:48

Vypadá to, že se žádných fotek nedočkáme. Alespoň je vidět jejich velká snaha.

Terka, mochezkaterka@email.cz | 20.12. 2011, 13:13

Dobrý den, můžete prosím uveřejnit fotky z rozsvícení stromečku pro pejsky a kočičky? Bude to už týden a fotky žádné? Dřív byly informace kolem útulku k dispozici pro nás, které to zajímá, na internetu mnohem rychleji.

Petra L., | 19.12. 2011, 12:58

Dobrý den, máte mylné informace. Archie je dosud v útulku.

útulek Chrudim, | 18.12. 2011, 8:54

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na osud Archiho, z jakého důvodu se vrátil k původní majitelce, o které všichni mluvili jen ve zlém. Nechápu, proč jste ji kontaktovali sami, když jste věděli, jak se ke psům chová. Vůbec se o něj nezajímala a hlavně ho nehledala. Po karanténě ho mohl čekat úplně jiný osud. Myslela jsem si, že útulku jde jen o dobro pejsků.

Dáša, | 17.12. 2011, 19:31

No jestli se dočkáme, uvidíme. Útulek se od odchodu sl. Palečkové odsunul do ústraní a je to hodně poznat, veřejnost to ví. Je to velká škoda. V útulku by měli pracovat jiní lidé, s opravdovou láskou ke zvířatům a vědět, co je pro ně nejlepší. Nevidím tu žádnou snahu. Všichni tu víme, že je to spíše takový rodinný podnik, vytvořen za úplně jiným účelem. Lenka

Lenka H., lenicka.holubova@seznam.cz | 16.12. 2011, 13:58

Prosím o zaslání fotek v předvánočního setkání. Dejte je také na www, stránky, atˇ se mohou podívat i ostatní. Také z otvírání útulku tam žádné fotky nejsou. Díky Chaloupecká

marie chaloupecka, chaloupecka@seznam.cz | 16.12. 2011, 12:49

Srdečně Vás všechny zdravíme s Eliškou ( Elizabeth z Růžového hrádku). Podáváme Vám zprávu, že jsme se zabydlely, všechno bravůrně zvládáme a je nám dobře ( vyjma koček, s těmi jsme zatím spolupracující kontakt nenavázaly- bojí se nás). Odmítáme granulky na hubnutí, ale jiné východisko z naší mírné obezity není. S Eliškou již máme zmapovaný terén Skutče a máme již i spřátelené psí strany. V pátek jedeme za našim novým lékařem se oočkovat a prohlédnout. Spíme v postýlce a fňukáme, když musí paní do práce. Děkujeme Vám všem a určitě se přijdeme na Vás podívat. Máme Vás rádi! Zdravíme Eliška se svou novou paní.

Kološová Vladimíra, Vkolosova@osz.chr.justice.cz | 6.12. 2011, 13:53

Dobrý den,kontroly zvířat v nových domovech provádíme a co se týče zvířat, která byla umisťována z útulku Alík budeme provádět taky dle dostupné přiložené dokumentace.

Útulek Chrudim, utulek@tschrudim | 5.12. 2011, 16:06