Naším patronem je Láďa Hron
Psí modlitba

Pane můj....
říká se, že jsem nejlepší přítel člověka. Je to pravda. Dělám pro tebe všechno, co mohu a umím a uctívám tě jako boha. V mých očích můžeš číst důvěru a lásku. Snažím se vracet Ti dobro, které mi poskytuješ. Stárnu vedle Tebe a Tvých dětí, hlídám Ti dům, vodím nevidomé, tahám sáně, zachraňuji lidi v troskách a lavinách, pomáhám dopadnout zločince, bavím lidi v manéžích cirkusů, pro Tvé zdraví snáším kruté bolesti v pokusných laboratořích. Milionkrát zavrtím ocáskem, abych Ti poděkoval za péči, abych Tě přivítal doma a dal Ti najevo radost. I kdyby Tě všichni opustili, já s Tebou zůstanu až do smrti. Prosím Tě, pane, abys mě ani Ty neopouštěl a nechal mě u sebe dožít ten můj psí život. Budu Ti za to vděčný a věrný jako nikdo na celém světě.

Návštěvní kniha

Ochrana proti spamu. Vyplňte kolik je dvě + tři (číslem).

Vaše vzkazy:

Dobrý den, zajímá mě, zda je možnost k vám umístit fenku JRT (matka JRT krátkosrstá a otec JRT dlouhosrstý. Fena je hrubosrstá. Je 8 let stará, miloučká, vhodná k dětem. Ostatní zvířata ji problém nedělají. Je čipovaná, kastrovaná. Nyní je po kompletním očkování, odčervení. Je nenáročná, zvyklá venku, a moc ráda se mazlí a chová. Nemůžu si ji bohužel nechat. Prosím o odpověď. Sama ji nové zázemí nemůžu sehnat a přála bych si pro ni laskyplný domov. S pozdravem Vendula

Vendula, pepulinecek@centrum.cz | 22.3. 2021, 13:13

Dobrý den, děkujeme za zájem, všechny aktuálně nabízené pejsky i kočičky naleznete vždy zde na webových stránkách v sekci adopce. Pejsky malého vzrůstu momentálně nemáme. V případě zájmu o tato plemena doporučujeme vyhledat chovatelské stanice těchto plemen. Pěkný den.

Útulek Chrudim, utulek@tschrudim.cz | 29.1. 2021, 8:29

Dobrý den. Uvažujeme si pořídit pejska, nejlépe štěně malého plemena. Dcera touží po Havanskem psíkovi nebo Bišonku nebo zkrátka podobné plemeno. Děkujeme velice za informaci. S Pozdravem Jiří Flieger

fliegerjiri@email.cz, fliegerjiri@email.cz | 24.1. 2021, 23:17

Dobrý den, venčení pejska Foxyho dobrovolníky možné není. Pokud by jste měli o pejska zájem, prosíme přijďte osobně do útulku jej navštívit. Děkujeme za pochopení.

Útulek Chrudim, utulek@tschrudim.cz | 9.8. 2020, 15:53

Dobrý den, mohli bychom si zkusit vzít Foxíka na venčení ? Víme o něm už dlouho, je hodně aktivní, to by nám vyhovovalo. Děkujeme.

Milďa, luckyforsky6@gmail.com | 5.8. 2020, 7:24

Dobrý den, chtěly bychom s kamarádkou přijít vyvenčit pejska nebo pejsky, ale nevíme, zda je to nyní možné. Pokud by bylo, tak kdy bychom mohly přijít a jestli se to domlouvá nějak dopředu. Předem děkuji za odpověď.

Petra, frogles@centrum.cz | 3.2. 2020, 14:21

Dobrý den, v tuto chvíli jsou u nás na venčení pejsci Baxík, Betynka z životního prostředí (menší pejsek po kolena), a v brzké době snad i Jerry a Sherlock (Sherlock je hluchý, je potřeba s ním tak zacházet). Pro zkušené lidi (především ženy) je možné půjčit i fenku Xaru. Hrubantová, útulek Chrudim

Útulek Chrudim, utulek@tschrudim.cz | 19.6. 2019, 10:24

Dobry den, chtela bych se zeptat zda mate momentalne nejake pejsky na venceni?😊 Dekuji za odpoved

Papaya1166, papaya1166@seznam.cz | 18.6. 2019, 11:08

Dobrý den, ano máme pejsky Baxíka a Alfa momentálně na venčení. Hezký den. Útulek Chrudim

Útulek Chrudim, utulek@tschrudim.cz | 23.3. 2019, 16:50

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli máte teď na venčení nějaké pejsky, děkuji.

Veronika Šrůtová, v.srutova@email.cz | 23.3. 2019, 8:09