Naším patronem je Láďa Hron
Psí modlitba

Pane můj....
říká se, že jsem nejlepší přítel člověka. Je to pravda. Dělám pro tebe všechno, co mohu a umím a uctívám tě jako boha. V mých očích můžeš číst důvěru a lásku. Snažím se vracet Ti dobro, které mi poskytuješ. Stárnu vedle Tebe a Tvých dětí, hlídám Ti dům, vodím nevidomé, tahám sáně, zachraňuji lidi v troskách a lavinách, pomáhám dopadnout zločince, bavím lidi v manéžích cirkusů, pro Tvé zdraví snáším kruté bolesti v pokusných laboratořích. Milionkrát zavrtím ocáskem, abych Ti poděkoval za péči, abych Tě přivítal doma a dal Ti najevo radost. I kdyby Tě všichni opustili, já s Tebou zůstanu až do smrti. Prosím Tě, pane, abys mě ani Ty neopouštěl a nechal mě u sebe dožít ten můj psí život. Budu Ti za to vděčný a věrný jako nikdo na celém světě.

Vánoce s chlupáči z útulku Chrudim

Místo konání: útulek Chrudim,areál TS
Datum konání: 01.12.2017

☃️☃️ Vánoce s chlupáči z útulku Chrudim ☃️☃️
Srdečně bychom chtěli pozvat všechny příznivce v tomto předvánočním čase k návštěvě našeho útulku a zpříjemnit tak zvířátkům čekání na nový domov.
Místo konání: útulek Chrudim, areál TS
Dne: 2.12.2017 od 10 do 16 hodin
Těšíme se se zvířátky na Vaši návštěvu. :)

Den otevřených dveří v útulku Chrudim proběhl v sobotu 2.12.2017. Bylo poměrné mrazivé počasí, ale ani to příznivce neodradilo od návštěvy útulku a obdarování našich chlupáčů. Naši svěřenci dostali spoustu granulek, dále kapsičky, kočkolity, pamlsky, hračky, deky a plno dalších věcí.
Tímto bychom moc rádi poslali všem obrovské poděkovaní. Všichni jste skvělí. :)
!!!DĚKUJEME!!!

Zobrazi fotografiiZobrazi fotografii