Naším patronem je Láďa Hron
Psí modlitba

Pane můj....
říká se, že jsem nejlepší přítel člověka. Je to pravda. Dělám pro tebe všechno, co mohu a umím a uctívám tě jako boha. V mých očích můžeš číst důvěru a lásku. Snažím se vracet Ti dobro, které mi poskytuješ. Stárnu vedle Tebe a Tvých dětí, hlídám Ti dům, vodím nevidomé, tahám sáně, zachraňuji lidi v troskách a lavinách, pomáhám dopadnout zločince, bavím lidi v manéžích cirkusů, pro Tvé zdraví snáším kruté bolesti v pokusných laboratořích. Milionkrát zavrtím ocáskem, abych Ti poděkoval za péči, abych Tě přivítal doma a dal Ti najevo radost. I kdyby Tě všichni opustili, já s Tebou zůstanu až do smrti. Prosím Tě, pane, abys mě ani Ty neopouštěl a nechal mě u sebe dožít ten můj psí život. Budu Ti za to vděčný a věrný jako nikdo na celém světě.

Den s Technickými službami a útulkem Chrudim

Místo konání: Areál TS - Sečská 809, Chrudim
Datum konání: 16.06.2017

V sobotu 17.6.2017 od 11:00 hodin zveme všechny příznivce útulku na DĚTSKÝ DEN S TECHNICKÝMI SLUŽBAMI A ÚTULKEM CHRUDIM.

Po celý den budou pro návštěvníky otevřeny brány areálu Technických služeb Chrudim v Sečské ulici, včetně útulku pro pejsky a kočičky.

Těšit se návštěvníci mohou na airsoftovou střelnici, burzu hraček, jízdu na elektrokole či elektokoloběžce, ukázku systému třídění odpadů, malování na obličej, malování s Mirkem Alexou, skákací hrad či deskové hry.
Prezentovat se zde bude Záchranná stanice a ekocentrum Pasíčka, Zelený dům,z.s. a Český červený kříž.

HLAVNÍ PROGRAM OD 13:00 hod.
- Loutkové pohádky
- Exhibice BMX Ultimate Ramp show
- Šermířská vystoupení skupiny Familiaris Domini Regis
- Vystoupení zpěvačky Markéty ,, Maky ´´Zděňkové
- Ukázka techniky Technických služeb

Těšíme se na Vaši návštěvu :).

Zobrazi fotografii