Naším patronem je Láďa Hron
Psí modlitba

Pane můj....
říká se, že jsem nejlepší přítel člověka. Je to pravda. Dělám pro tebe všechno, co mohu a umím a uctívám tě jako boha. V mých očích můžeš číst důvěru a lásku. Snažím se vracet Ti dobro, které mi poskytuješ. Stárnu vedle Tebe a Tvých dětí, hlídám Ti dům, vodím nevidomé, tahám sáně, zachraňuji lidi v troskách a lavinách, pomáhám dopadnout zločince, bavím lidi v manéžích cirkusů, pro Tvé zdraví snáším kruté bolesti v pokusných laboratořích. Milionkrát zavrtím ocáskem, abych Ti poděkoval za péči, abych Tě přivítal doma a dal Ti najevo radost. I kdyby Tě všichni opustili, já s Tebou zůstanu až do smrti. Prosím Tě, pane, abys mě ani Ty neopouštěl a nechal mě u sebe dožít ten můj psí život. Budu Ti za to vděčný a věrný jako nikdo na celém světě.

Slavnostní otevření s Vláďou Hronem

Místo konání: Útulek Chrudim (areál Technických služeb Chrudim)
Datum konání: 28.10.2011

Srdečně zveme všechny milovníky zvířat, rodiče s dětmi a všechny, kteří chtějí prožít jedno pohodové odpoledne na Slavnostní otevření nového útulku pro opuštěná zvířata v Chrudimi. Startujeme ve 14:00, je pro Vás připraven bohatý program. Odpolednem Vás bude provázet moderátor, zpěvák, bavič, imitátor a velice zajímavý a zábavný umělec Vláďa Hron, který je zároveň patronem našeho útulku. Neváhejte a přijďte se podívat... Vstupné na slavnostní otevření je zdarma, ale budeme moc rádi, pokud donesete nějakou maličkost pro naše psí a kočičí svěřence (pamlsky, krmení, hračky, atd...) Moc se na Vás na všechny těšíme!

!!! Po celé odpoledne budeme připraveni Vám vydávat průkazky opravňující k venčení pejsků pro Vás i pro Vaše děti. Budeme mít místečko, kde budeme také vydávat krásné ozdobné certifikáty jako poděkování za sponzorské dary.. Přes celou akci bude probíhat také focení s útulkovými hafany abyste si od nás měli možnost odnést něco na památku :-)

V databázi se žádné fotografie nenachází.