Naším patronem je Láďa Hron
Psí modlitba

Pane můj....
říká se, že jsem nejlepší přítel člověka. Je to pravda. Dělám pro tebe všechno, co mohu a umím a uctívám tě jako boha. V mých očích můžeš číst důvěru a lásku. Snažím se vracet Ti dobro, které mi poskytuješ. Stárnu vedle Tebe a Tvých dětí, hlídám Ti dům, vodím nevidomé, tahám sáně, zachraňuji lidi v troskách a lavinách, pomáhám dopadnout zločince, bavím lidi v manéžích cirkusů, pro Tvé zdraví snáším kruté bolesti v pokusných laboratořích. Milionkrát zavrtím ocáskem, abych Ti poděkoval za péči, abych Tě přivítal doma a dal Ti najevo radost. I kdyby Tě všichni opustili, já s Tebou zůstanu až do smrti. Prosím Tě, pane, abys mě ani Ty neopouštěl a nechal mě u sebe dožít ten můj psí život. Budu Ti za to vděčný a věrný jako nikdo na celém světě.

Fotogalerie

Včerejšího dne 6.1.2020 jsme obdrželi sbírku pro naše chlupáče, která byla pořádána v obchodním řetězci Super Zoo v Hradci Králové po celý měsíc prosinec 2019. Mnohokrát děkujeme všem dobrým lidem, kteří pod stromeček v této prodejně přispěli 👍😍❤️🐾.
..........................................................................
V měsíci lednu byl náš útulek zařazen do projektu Pomáhám krmit a včerejšího dne nám bylo od sponzora doručeno 78 kg granulí značky Calibra, mističky pro naše svěřence a nějaké mlsky pro pejsky 👍🐾. Tímto bychom chtěli opět poděkovat za možnost zúčastnit se této akce a hlavně všem lidičkám, kteří poctivě na stránce www.pomahamkrmit.cz každý den plnili mističky pro naše chlupáče ❤️😇.
.........................................................................
Děkujeme za krásnou hodinku prožitou mezi vašimi pejsky a kočičkami. Mohli jsme si prohlédnout pěkné a čisté kotce, nahlédnout do vaší práce a hlavně se rozněžnit nad opustěnými pejsky, kteří čekají na svoje páníčky. Držíme palce. Žáci 5.B ZŠ U Stadionu Chrudim
........................................................................
Velké poděkování posíláme zaměstnancům prodejny Kaufland II. z Pardubic, kteří v rámci charitativní sbírky podpořili náš útulek a dne 20.4.2020 přivezli našim chlupáčům za vybrané korunky pelíšky, mlsky, krmivo a spoustu užitečných věcí 🐾👍☺️.

A ještě nám přišel velmi milý email s fotečkami, o který bychom se s Vámi také rádi podělili 😇 ...

Dobrý den.
Omlouvám se za pozdní email. V příloze zasílám slíbené fotky z naší návštěvy. Jménem pana ředitele D.K., bych Vám velice ráda poděkovala za příjemné setkání.
Naši zaměstnanci už si mohou o své volbě číst na nástěnce v zázemí naší filiálky a fotky jsem odeslala také na centrálu do Prahy. Pokud stihli napsat článek do našeho interního časopisu, velice ráda vám výtisk odešlu, jak jsem slíbila.

Děláte obdivuhodnou práci. Upřímně doufám, že náš kolektiv bude mít další příležitost přispět na organizaci, která funguje a kde pracují lidé, kteří milují svoje zaměstnání.

Budu se těšit někdy příště. Ještě jednou děkuji za velice milé přijetí.
S pozdravem,
K.N.
........................................................................
Děkujeme žákům ze základní školy Staňkova Pardubice za dárečky pro naše svěřence 🤗😇.
........................................................................

Zobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografii
Zobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografii
Zobrazi fotografii