Naším patronem je LáÄŹa Hron
 popis loga

Pane můj....
říká se, že jsem nejlepší přítel člověka.
Je to pravda.
Dělám pro tebe všechno, co mohu a umím a uctívám tě jako boha.
V mých očích můžeš číst důvěru a lásku.
Snažím se vracet Ti dobro,
které mi poskytuješ.
Stárnu vedle Tebe a Tvých dětí, hlídám Ti dům, vodím nevidomé, tahám sáně, zachraŘuji lidi v troskách a lavinách, pomáhám dopadnout zločince, bavím lidi v manéžích cirkusů, pro Tvé zdraví snáším kruté bolesti
v pokusných laboratořích.
Milionkrát zavrtím ocáskem,
abych Ti poděkoval za péči,
abych Tě přivítal doma a dal Ti najevo radost.
I kdyby Tě všichni opustili,
já s Tebou zůstanu až do smrti.
Prosím Tě, pane, abys mě ani Ty neopouštěl a nechal mě u sebe dožít ten můj psí život.
Budu Ti za to vděčný a věrný jako nikdo na celém světě.

Fotogalerie

DAFFY
Posíláme velké poděkování paní Pavlíkové za ostříhání našeho svěřence Daffyho. Ten prokoukl co? :))

FENEČKA ROSI
Rosinka po roce od nálezu…
Je to rok, kdy fenečka Rosi byla umístěna k nám do útulku. My jsme byli celou její novou smečku navštívit 17.3.2014. Rosinka je po kastraci, krček se jí stále hojí, ale rána je již nepatrná ;). S kámošem Athosem jsou super dvojka, lumpačí, hrajou si a samozřejmě vymýšlí jak pozlobit páníčky :D. Nesmí chybět ani fotečky pro Vás, kteří na ni stále myslíte a ptáte se na ni ;)).

VELIKONOČNÍ NADÍLKA
Velké poděkování patří prodejně PetCenter Grand Pardubice, za Velikonoční nadílku pro útulkové pejsky a kočičky :)). Děkujeme.

DEN ZEMĚ
Dne 24.4.2014 na Resslově náměstí v Chrudimi proběhly oslavy,, Den Země“, kterých se pravidelně účastníme. Vždy je k vidění spousta rukodělných výrobků s možností vyzkoušení si třeba práce kováře, dojení kraviček ….. Dále je na Dni země připravena spousta zábavy pro děti. Jak to na akcích bývá, odpoledne ukončila zábavu pěkná bouřka.
Děkujeme všem lidem, kteří se starali o zábavu i těm, kteří neváhali a přišli se bavit.

DĚTSKÝ DEN S TECHNICKÝMI SLUŽBAMI
Ve čtvrtek 12.6.2014 jsme se účastnili Dětského dne s Technickými službami na Resslově náměstí v Chrudimi. Pro děti i dospěláky bylo připraveno spoustu ukázek z pracovní činnosti Technických služeb. Samozřejmě nechyběl náš stánek s ukázkou odchytové techniky. Děti měli možnost vyzkoušet si foukání na terč z odchytové foukačky. Záchranná stanice Pasíčka se mohla pochlubit ochočenou lištičkou a odchovanou kunou. Dále byla připravena spousta her pro děti, včetně rytířských soubojů.
Děkujeme všem návštěvníkům i organizátorům:).

NÁVŠTĚVA PENNY...
Na návštěvu po dvou rocích přijela fenečka Penny se svými majiteli, které obšťastňuje nekonečnými lumpárnami. Chlupáči, kteří zatím nemněli štěstí najít nové páníčky dostali spoustu dobrůtek.
Posíláme veliký dík :).

Dne 28.7.2014 nás v útulku navštívila skupinka mladých lidí z Hrochova Týnce a okolí. Uspořádali pro naše chlupáče sbírku a předali pro zvířátka krásných 1949,-Kč. Všechny chlupáče si samozřejmě prohlédli a nešetřili pohlazením.
Za překvapivou návštěvu posíláme veliký dík :)).

27.8.2014 s námi strávili na útulku krásný den Káťa a Petr ze společnosti Vodafone. Po prohlídce útulku jsme se všichni pustili do velkého úklidu a desinfekce kotců pro pejsky. Odměnou pro dvojici byla procházka s pejskem Járou, mazlení se štěňátky Patem,Matem a kočičkami v útulku. My jim tímto ještě jednou velmi děkujeme za příjemně strávený den a s chlupáči se těšíme brzy na viděnou :).

LETECKÝ DEN 30.8.2014
V prostorách letiště Chrudim, jak se pomalu stává tradicí, jsme se zúčastnili akce,,LETECKÝ DEN“ ( Žlutomodrý den BERRY ), pořádané na konci prázdnin dne 30.8.2014.
Ráno to vypadalo s počasím špatně, ale sluníčko na sebe nedalo dlouho čekat a proběhl den plný pohody, zábavy a poučení pro děti i dospělé.
Návštěvníci si mohli prohlédnout naše svěřence ať již současné, nebo ty šťastnější, kteří mají již své
domovy.
K vidění byla odchytová technika. Zájemci – většinou děti si vyzkoušeli foukání na terč. Nejlepší střelci si odnesli domů pexeso se zvířátky.
Na letišti nás přišli pozdravit i naši svěřenci se svými novými páníčky, aby se s námi podělili a dovednosti a radosti ze vzájemného soužití.
Moc děkujeme všem lidem, kterým není osud zvířat lhostejný a vždy mají v kapse nějakou korunku, kterou rádi přispějí na zpříjemnění pobytu zvířátkům v útulku.
Program byl velmi bohatý, spousty atrakcí a stánků….a nechyběla pořádná letecká show. :)
Poděkování patří také pořadatelům a účinkujícím.

PSÍ ŠKOLA ZULU
Na konci prázdnin proběhl Den pro pejsky v Proseči u Skutče, organizátorkou byla paní Švihrová ze Psí školy Zulu. Dnes 1.9.2014 nám předala korunky ve výši 968 Kč a drobné dárečky, vybrané na této akci pro pejsky a kočičky v útulku.
My všem velmi děkujeme za podporu :-).
( http://zulu51.webnode.cz/)
Paní Švihrová nám také nabídla před časem pomoc se socializací a převýchovou našich svěřenců. Dnes s ní odjel pejsek Foxy, jehož minulost nám není zcela známa, avšak dle chování a dominanci vůči lidem soudíme, že má za sebou hodně zlého. Budeme se těšit na zprávičky o Foxyho pokrocích, které budeme průběžně zveřejňovat :)). Držte mu palce :)).

TATÍNKŮV ÚŽASNÝ DĚTSKÝ DEN
V sobotu 6.9.2014 jsme přijali pozvání na Tatínkův úžasný dětský den, který se pořádal na loukách pod areálem Záchranné stanice Pasíčka u Proseče u Skutče.
Sobota uběhla velice rychle, díky bohatému programu, který byl připraven. K vidění byla hasičská, policejní, vojenská, odchytová technika a mnoho dalších.
Děti mohli celý den soutěžit, za splněné úkoly dostávali razítka, které měnili za drobné dárečky.
Počasí také přálo, jen k večeru trochu popršelo.
Děkujeme všem organizátorům i návštěvníkům za krásnou sobotu.

VII. CHRUDIMSKÝ PEJSEK 2014
Dne 20. 9. 2014 jsme se zúčastnili akce Chrudimský pejsek. Celá akce probíhala za velmi pěkného a slunného počasí. Do již VII. ročníku této akce se přihlásilo více jak 60 pejsků. K vidění byli voříšci, pejsci různých plemen, barev, velikostí….. Všichni pejsci byli velmi šikovní :). Celá akce se vydařila a my moc děkujeme všem lidem, kterým není osud zvířat lhostejný, a vždy mají v kapse nějakou korunku, kterou rádi přispějí na zpříjemnění pobytu zvířátkům v útulku.
Děkujeme také všem pořadatelům.

PŘEDVÁNOČNÍ NADÍLKA OD PANÍ ANETY Z.
Velké poděkování posíláme paní Anetě Z. za nádhernou předvánoční nadílku pro všechny chlupáče v útulku. Ještě jednou Vám velmi děkujeme :).

PF 2015
Jako každý rok, i tento bychom chtěli jménem chlupáčů poděkovat všem lidičkám, kterým není osud opuštěných zvířat lhostejný a během celého roku se chodili na pejsky a kočičky dívat, nosili jim pamlsky, granule, konzervy, kapsičky, hračky pro zpestření dlouhých chvil za mřížemi, deky, vodítka a spoustu dalších věcí nebo finanční příspěvky… Velké poděkování patří také těm lidem, kteří poskytli svěřencům nové domovy… Za všechna zvířátka posíláme obrovský dík.
Do nového roku 2015, přejeme všem našim příznivcům jen to nejlepší, hodně zdraví a také úspěchů ;).

Kolektiv Útulku Chrudim a chlupáči.

Zobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografii
Zobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografii
Zobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografii
Zobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografii
Zobrazi fotografiiZobrazi fotografiiZobrazi fotografii